Досье: Бондаренко Владимир Дмитриевич

Антикорупціонерка Оксана Величко, яка “ловила” корисливих чиновників має права на 12 земельних ділянок в елітних селах під Києвом та в Івано-Франківській області., пишуть Версії з посиланням на obozrevatel.com.

В Україні вже третій рік поспіль реалізується затверджена урядом антикорупційна програма “Разом проти корупції”. Оксана Величко, дочка депутата Київради (глави фракції “ВО” Батьківщина “) Володимира Бондаренка разом з міністром Кабінету міністрів Олександром Саєнком координують дану ініціативу. Ними була створена громадська організація з однойменною назвою “Разом проти корупції”.

Відзначається, що організація отримує мільйони гривень на свою діяльність від донорів.

У той же час за останні кілька років сім’я Оксани Величко значно поліпшила своє матеріальне становище. У 2015 році Оксана Величко інвестувала гроші в будівництво квартири в Києві площею 30 кв. м. У 2016 році у неї з’явився будинок на 314 кв. м в селі Бузова під Києвом. Там журналісти виявили функціонуючий готель і ресторан, магазин з сувенірами і приватних зоопарк. Хоча за документами на цих землях повинен знаходитися музей.

У 2017 році будинок на 160 кв. м і ще дві  сусідніх земельних ділянки стали власністю її 19-річного сина.

За словами Оксани Величко, будинок на сина переписав колишній чоловік (чиновник Фонду держмайна Юрій Величко), проте в його декларації за 2015 рік нічого не говориться про таку нерухомості, а з заощаджень у нього було лише 10 тис. доларів.

Таким чином, не ясно, за які кошти було збудовано цей будинок. Також незрозуміло, чому Юрій Величко в 2015 і 2016 роках не вказував у своїх деклараціях 10 земділянок в селі Яблуниця Івано-Франківської області, які з 2008 році, згідно з декларацією чиновниці, перебувають в майні у Оксани Величко.

У той же час Оксана Величко вказала у своїй декларації земділянки в Івано-Франківській області, а ось будинок на одній з цих ділянок – ні.

Таким чином, Оксана Величко разом з сином володіють 5 квартирами в Києві, одна з яких ще недобудована. А також 12 земельними ділянками в елітних селах під Києвом і в Івано-Франківській області.

Якщо маєш в декларації 5 квартир у Києві і 12 земельних ділянок, походження яких не можеш пояснити, стверджуєш, що живеш на 15 тис. грн на місяць разом з сином, не маєш коштів в банках і готівці, і безкоштовно працюєш у власній фірмі – тобі ще зарано до табору антикорупціонерів“, – пише Школа Новин про антикорупціонерку-дочку бютівця, екс-нардепа Володимира Бондаренка Оксану Величко.