О 22:25 годині журналіст спробував зайти всередину клубу, показуючи посвідчення, з ввімкненою камерою, щоб перевірити, чи у закладі працюють гральні автомати, або, як тепер кажуть, лотерейні термінали.

Вже на порозі зустріли охоронців, які почали закривати руками камеру, вживаючи нецензурну лайку. Нам вдалось пройти всередину і побачити гральні автомати та клієнтів залу. Чоловіки у цивільному, ймовірно охоронці, виштовхували нас до дверей та вибивали з рук камеру.

Хтось із персоналу гукнув своїм кликати охорону. Ми ж запропонували дочекатись її разом. “Давай, заходь з нами назад, – тримаючи кореспондента за руку прокричав працівник “Лото Клубу”. – Лишайся, ми тобі зараз все покажемо”.

Прорвались врешті на вулицю, чекаємо охоронців. Той, який погрожував, вийшов покурити і каже: “Якщо хочете, можемо зустрітися, ми вам все покажемо. Є експертиза на кожен термінал і тому подібне. А вриватися отак в наші заклади не дозволимо.”

 

Кілька хвилин і біля нас авто і шість силовиків “Атланту”.

Відтак, “Репортера” попросили більше сюди не проходити. Продовжити зйомку не дозволили, коментувати ситуацію відмовились. Охоронці ж чемно дочекались, поки підемо.