рекламалевада липки ярковиця купити квартири Івано-Франківськ

Зіркова галичанка Ольга Фреймут розповіла про вагітність та як привести себе у форму після пологів

реклама

Результат пошуку зображень за запитом "Ольга Фреймут"

З якими укладами свого дитинства ніколи не хотілося б знайомити дітей? І чому інтернет – це «чистилище»? На ці та багато інших питань нам мудро й іронічно відповіла телеведуча Ольга Фреймут, яка незабаром очікує появи на світло третю дитину. Про це пишуть Версії з посиланням на  23-59.com.ua.

У зв’язку з тим, що ви незабаром знову станете мамою, не можемо не запитати вас про прийоми, ритуалах і секрети, які допомагають вам добре виглядати під час вагітності?

Вагітність заперечує будь-яку вульгарність. І чим більший термін вагітності, тим частіше я відмовляюся від насиченого макіяжу, яскравого одягу, кричущих аксесуарів – хочеться всю себе заховати. Мені, якщо чесно, дивно бачити вагітних, що стежать за останнім писком в моді – з химерними зачісками, червоною помадою на губах. Мені здається це недоречним. Тому що жінка під час вагітності перебуває в такому сакральному стані, що не потребує ні в яких добавках косметики або одягу, вона сама по собі самодостатня – напівбогинею, напівлюдина. Я прийшла до того, що навіть на зйомках сама собі наношу макіяж. Раніше, наприклад, я уявити собі не могла, що можу увійти в кадр без допомоги гримера. А зараз в моїй косметичці є помада, ВВ-крем, туш і мені цього достатньо.

А як щодо фізичної активності?

Моєму синові скоро буде рік, і коли у нього народиться брат або сестра, різниця між ними буде рік і місяць. Тому зараз у мене немає часу навіть подумати про спорт або релакс-процедурах. Я прокидаюся о 6 ранку, відразу ж до мене тягнеться на руки дитина, ми з ним співаємо, бігаємо, ходимо по багатоповерховому будинку, сто раз за день потрібно присісти, щоб підняти іграшку або поміняти підгузник, збігати зварити кашку.

Звичайно, у нас є няня, але я проводжу багато часу з дитиною сама. Тому для мене турбота про дитину зараз і є постійна зарядка. А ось після пологів я планую повернутися до занять стретчингом. Вважаю, це найкраща навантаження для жіночого тіла після пологів. Після появи на світ сина, моя улюблена Яна Заєць, фіналістка шоу «Танцюють всі», буквально за три місяці за допомогою стретчинга «виліпила» мені красиву фігуру і повернула форму, яка була до вагітності.

Як ви реагуєте на критику в Instagram? Можете відповісти віртуальним незнайомцям на непрохані поради з приводу материнства?

Я десять років в кадрі, тому на критику від незнайомців у мене вже давно сформувався імунітет. І хоча у мене є аккаунт тільки в Instagram, вважаю, що навіть там мене дуже багато. Знаєте, я ж людина камерна. Мені не дуже приємно з’являтися в соцмережах, це як ходити голою по пляжу – ніби й пляж нудистський, і всі так ходять, але мені там погано: холодно, незатишно, десь гидливо.

А взагалі я була здивована, що у мене стільки клонів в соцмережах. До якогось моменту я на це ніяк не реагувала. Але коли побачила, що журналісти поширюють недостовірну інформацію з фейкових сторінок, мені довелося якось вплинути на ситуацію. Наприклад, писали, що я планую народжувати в Америці. А ще був дуже смішний пост в Instagram, де від мого імені говорилося приблизно таке: «Мій синочок росте так швидко, а одяг залишається зовсім новий !  Матусі, ану, налітайте розкуповувати гардеробчик мого сина! »

Коли я це прочитала, у мене навіть виникло бажання комусь врізати. Але так як я не могла застосувати фізичну силу до віртуального ворога, вперше в житті я записала відеозвернення, де попросила не реагувати на новини, що з’являються на фейковий сторінках.

Чи згодні з твердженням, що материнство – це теж професія?

Це більше хобі. Тому що професія для мене – це те, що приносить гроші. Я дуже категорично ставлюся до таких речей, поділяю матеріальне і духовне. Материнство – це якраз духовний вимір. А професія повинна залишатися професією.

Тому я завжди намагаюся підбадьорити жінок, радячи довго не сидіти в декреті. Звичайно, у кожного своя ситуація. Але за цей час можна так розслабитися, що з’явиться небезпека вийти з моди ще до того, як вийдеш з цього декрету. Я вважаю, що потрібно ставити собі певний відпускний термін, і кожна мама для себе знає, яким він повинен бути – півроку, рік, три. Але це не повинно бути довічне ув’язнення з дитиною.

До речі, я помітила, що сучасні діти соромляться мам в декреті. Я це спостерігала у друзів і зіткнулася з цим сама. Одного разу моя Злата прийшла зі школи, а я пекла штрудель. Вона мене з подивом запитала: «Ти що, стала домогосподаркою?» У неї був такий страх в очах! Мені довелося її заспокоїти, переконати, що я як і раніше отримую зарплату, а значить, не втратила роботу і доля домогосподарки мені не загрожує.

Що важливо враховувати мамам, які хочуть поєднати материнство і робочий графік, але у них це не виходить?

В першу чергу потрібно шукати помічників. Це можуть бути няньки, бабусі, дідусі, навіть прабабусю можна стрепенути, привести до тями і дати новий стимул в житті у вигляді нагляду за дитиною. Якщо захочете працювати, повірте, ви знайдете час, як все організувати. Коли я починала журналістську кар’єру на каналі СТБ, мені потрібно було зробити сюжет про бездомних. Златі тоді було всього кілька місяців, і я взяла її з собою на зйомки в притулок для бездомних і потребуючих «Стефанія». Мене не зупиняло навіть те, що тамтешня обстановка може бути небезпечною для дитини, була ж ймовірність підчепити якусь інфекцію. Але я тоді навіть про це не думала – настільки хотіла стати журналістом.

Як вважаєте, в вихованні дітей існують тренди? Чи потрібно адаптуватися під нові правила сучасного суспільства, або краще керуватися консервативними методами виховання, перевіреними ще нашими батьками?

Я не вірю в те, що метод, який підходить вам, обов’язково підійде і мені. Це так не працює. Наприклад, моя мама однаково виховувала мене з братом і сестрою, але ми виросли абсолютно різними людьми. І онуків вона однаково виховувала, але і вони ростуть кожен по-своєму. Так, є перевірені часом традиції виховання. Мені, наприклад, близько виховання в стилі Ж.-Ж. Руссо. Минуло вже три століття, а ця методика досі актуальна. У ній автор радить давати дітям свободу, але в межах певного простору. Він каже так: «Уявіть собі, що ваша дитина бігає по великому полю, але це поле огороджене, що не дає йому втекти на велику дорогу і загубитися». Я вірю в таку обмежену свободу, коли дитина впевнена, що він може робити що захоче, але дорослі при цьому коректують його пориви.

Впевнена, ви знайомі з модними зараз книгами для батьків, які всі хвалять, на кшталт «Французькі діти не плюються їжею» Памели Друкерман. Ви довіряєте іноземним авторам в цьому питанні?

Так, я читала цю книгу, і безліч іншої подібної літератури. Але дитина – не телевізор і не холодильник, до якого повинна бути інструкція. Ви ж не можете взяти книжку і сказати: «Ось, тримайте. Будете виховувати дитину так, як книжка пише ». Всі ці книги – це досвід інших людей. З одного боку, вони допомагають зрозуміти, що у інших мам такі ж проблеми з дітьми, як у тебе. Але з іншого, – це не означає, що все, про що там йдеться, потрібно проектувати на свою сім’ю.

Зараз ціле покоління перестало дивитися телевізор, все більше людей черпають новини з соцмереж, а підлітки фанатіють від відеоблогів. Ви якось відчуваєте цю конкуренцію в боротьбі за молодого глядача?

Я дуже старомодна. Завжди дивлюся телевізор, крім своїх програм, люблю кабельні канали. І хоча зараз дійсно в моді контент, я вважаю, що телевізор все одно ніколи не помре. Тому що він допомагає відчути себе вдома, навіть якщо ви перебуваєте десь далеко. Ви уявляєте собі готельний номер без телевізора?

Але так, інтернет-контент зараз в тренді, і біда тих журналістів і телепродюсерів, які не вміють бути гнучкими і стежити за актуальними течіями. Адже якщо ти не змінюєшся, ти – Білоножко (при всій повазі до подружжя Білоножко).

А ви готові підлаштуватися під запити часу – перейти в інтернет, запустити свій блог або онлайн-проект?

Тільки в тому випадку, якщо мене витурять з роботи! Серед телеведучих погляд в інтернет – це як посилання в далекий Сибір. Тому я думаю, що не доживу до тих часів, коли мене візьмуть і в інтернет відправлять. Хоча і для мене інтернет дуже цікавий, мені є чим там зайнятися. Зараз в планах один проект, який я б хотіла реалізувати на онлайн-платформі. Правда, я поки не знаю, як я на цьому зможу заробити.

Тобто, ви не можете назвати себе прихильницею жодного сайту або відеоблогу, неважливо, на яку б тематику він не був?

Я цікавлюся тим, що дивиться в інтернеті моя дочка. Там купа інформації, чого тільки не побачиш! І при цьому все одно дуже мало якісного контенту. Там немає відбору осіб, доносять інформацію – свої думки, незалежно від того, наскільки вони компетентні, там може пояснювати будь-який охочий. І потім, порівнюючи з тим же телебаченням, в інтернеті просто немає таких бюджетів, які канали можуть дозволити собі витратити на випуск однієї передачі, щоб зробити її справжнім святом для глядачів.

Тому якщо робити порівняння з іншими вимірами, то телебачення – це рай, куди потрапляють обрані і кращі, а інтернет – це чистилище, де мешкають всі підряд. (Сміється).

Допоможіть добровільним внеском українським журналістам

Підписуйтесь на канал Версій в Telegram та читайте нас у Facebook. Завжди цікаві та актуальні новини!

Ще новини

фільтри для протигазів

Фільтри для протигазів: типи та призначення

Під час війни кожен задає собі питання, як врятувати себе та свою родину у разі застосування ворогом отруйних газів або хімічної чи ядерної зброї. 

ПЕРЕГЛЯНУТИ
як швидко опанувати німецьку мову онлайн

Як швидко опанувати німецьку мову онлайн: ефективні методи навчання

Опанування німецької мови онлайн стає дедалі популярнішим завдяки зручності та доступності сучасних освітніх платформ. Простий і дієвий варіант вивчити німецьку мову – записати у школу іноземних мов lse.ua. Вона пропонує…

ПЕРЕГЛЯНУТИ
Розумний город. Відкритий ґрунт

У «Контінентал» стартує шостий сезон проєкту «Розумний город. Відкритий ґрунт»

«Контінентал Фармерз Груп» розпочала набір до нового сезону соціально-освітнього проєкту «Розумний город». Компанія реалізує його шостий рік поспіль та запрошує дітей здобути свій перший практичний досвід у сільському господарстві, поєднуючи…

ПЕРЕГЛЯНУТИ