У Парижі на запрошення Річарда Тейлора (голови Всесвітньої Асоціації Гідроенергетики) виступила на #WorldHydropowerCongress.

Серед учасників заходу – люди, які займаються не лише гідроенергетикою, а й іншими видами енергетики. Представники як бізнесу, так і урядів різних країн. Географія учасників сягає від Малайзії до Бразилії.

Я, як Міжнародний Амсабадор Відновлюваної Енергії, презентувала фільм, який ми з командою зробили спеціально для цього конгресу. Учасники Конгресу стали одночасно і першими глядачами фільму, і першими, хто дізнався про ідею #ReNewDay. Фільм, у якому використані абсолютно ексклюзивні кадри, відзняті нашою командою на сонячній, вітровій та гідро станціях України та світу власне, так і називається “Today is ReNewDay”.

Це вперше, коли співачка інтегрувала музичний перфоменс в такі унікальні місця. Ми робили спеціальну зйомку цього відео на великій платформі (гондолі) вітряка у вітропарку компанії Віндкрафт у Новотроїцьку, на платформі Каховської ГЕС, серед сонячних панелей Vita Solar на Миколаївщині. Кілька днів поспіль ми “полювали” на мальовничі світанки та заходи сонця.

Люди в залі були захоплені від побаченого, про що свідчать їх оплески наприкінці перегляду.

Я не просто презентувала фільм, а виступила із чіткою пропозицією. Я сказала, що ми знаємо, як зробити цю енергію популярною серед людей. І ми не просто знаємо, а ми розпочинаємо велику промохвилю по всьому світу. Як Амбасадор, я заявила про свої наміри та дуже амбітну ідею зробити чисту енергію найпопулярнішою серед людей по всьому світу. У цьому я й вбачаю ідею майбутнього. Саме так ми будемо бувати майбутнє! На чистій енергії!
І це дасть нам можливість зробити своє життя чистим та зберегти і очистити планету.

Міжнародний день чистої енергії світу стане щорічною акцією.
Ми будемо цього дня проводити спеціальні акції, опен-ейри, флешмоби, виступи, щоби люди переходили на чисту енергію.
Всі подробиці, як саме ми це будемо робити, ви дізнаєтеся найближчим часом.

Ми будемо мобілізовувати весь світ.
Ми кооперуємося з такими рухами як Fridays For Future, платформою Global 100% RE.

Світлина від Ruslana Lyzhychko.

Світлина від Ruslana Lyzhychko.