31-річна співачка з Бурштина Міка Ньютон вже кілька років мешкає в США, куди вона поїхала одразу після участі в Євробаченні.

Нещодавно на своїй сторінці у соцмережі зіркова прикарпатка привітала свою маму з днем народження і раділа, що найрідніша людина приїхала до неї в Каліфорнію.

«Happy Birthday Mom! З Днем Народження, Мама! Я просто хочу, щоб ти була здорова і щаслива! Я дуже рада, що ми накінець-то відмічаємо твоє свято разом в Лос Анджелесі! Люблю!», – прокоментувала Міка у Фейсбук.

Очевидно, що зірка вирішила показати своїм рідним найкращі місцини країни, в якій вона тепер живе. В своєму Instagram зірка виклала кілька фото з відвідин студії Universal.

«Це був мій перший раз в світі Гаррі Поттера. Якщо ви хочете повеселитися по-справжньому, ви повинні принаймні купити цю паличку, щоб випробувати всю магію. Це близько 50 $. Я не купувала її», – підписала світлину співачка

«Щасливий понеділок! Хтось буде чай і тістечка? Я чудово провела час на Universal Studios з батьками вчора!», – прокоментувала Міка Ньютон.

Читайте також:

Прикарпатська співачка Міка Ньютон, що живе і працює в США, показала спокусливі форми (фото)