1 червня у День захисту дітей Благодійний фонд Тіни Кароль спільно з телеканалом «1+1» закликає усіх прийняти участь у Благодійній ініціативі співачки #ТвориДоброТиНеОдин. У студії «Сніданку з 1+1» співачка розповіла подробиці ініціативи, пишуть Версії.

«Маленьких добрих справ не буває. Навіть якщо ви просто подаруєте посмішку або зробите усміхнене селфі зі своєю дитиною – це вже велика добра справа», – каже Тіна Кароль.

Захист – це турбота. Суть акції #ТвориДоброТиНеОдин у тому, щоб цього дня кожна людина в країні зробила щось добре і корисне для своєї або іншої дитини.

Прийдіть сьогодні раніше з роботи та пограйтеся зі своєю дитиною або почитайте їй книгу, сходіть до лікарні або дитячого будинку у вашому місті та по можливості придбайте необхідні дітям ліки або подаруйте дитячі іграшки.

«Ви можете відмовитись від чашки кави та перерахувати ці 25 гривен до фонду, якому довіряєте», – закликає співачка. «Навіть кілограм мандаринок – це великий подарунок для онкохворих діток. Їм не можна їх їсти, але шкірку від мандаринки одягають на носик і бавляться, ніби клоуни. А в той час цитрус допомагає зняти гіркоту роті після хіміотерапії».
Благодійною ініціативою #ТвориДоброТиНеОдин Тіна Кароль хоче звернути увагу, як важливо робити для дітей будь-яку добру справу, якою б вона не була. Співачка хоче надихнути усіх у країні ідеєю турботи та захисту, щоб наше майбутнє покоління запам’ятало: допомагати іншим – це правильно.

Приєднатися до Благодійної ініціативи Тіни Кароль та телеканалу «1+1» дуже просто – зробіть цього дня фото або селфі своєї доброї справи, розмістить світлину у себе на соціальній сторінці з хэштэгом #ТвориДоброТиНеОдин.

«Суспільство буде добрішим, якщо ми будемо просто ділитися позитивом», – запевняє Тіна Кароль.

Окрім того, саме сьогодні виповнюється 2 роки з дня відкриття Благодійного фонду Тіни Кароль «Полюс Притяжения», який займається закупівлею необхідного медичного обладнання у дитячі онкологічні лікарні по всій Україні. Фонд не займається збором коштів та існує лише за рахунок фінансування самою співачкою: кошти за свої сольні концерти Тіна Кароль передає до фонду.

«Сьогодні я відкрию таємницю, що частина коштів з кожного квитка на всі мої концерти перераховується до фонду для допомоги дитячим онкологічним лікарням. За 2 роки ми змогли допомогти 28 містам України. Сьогодні повторно допомогу отримали Київ, Житомир та Миколаїв», – розповідає Тіна Кароль.
Нагадаємо, Тіна Кароль разом з ведучою Лідією Таран нещодавно долучилася до благодійної акції ТСН та «1+1» «Здійсни мрію», у рамках якої втілили в життя мрію важко хворої Ізабелли – зустрітися із улюбленою співачкою та потрапити на прямий ефір «Голосу країни».