Горбунов розповів про перші побачення з дружиною – відомою телеведучою Катериною Осадчою. У подружжя 13-річна різниця у віці: Катерині – 36, Юрію – 49 років. Свої стосунки пара оформила незадовго до народження спільної дитини. Їхній син Іван народився 18 лютого 2017 року.

«Перша симпатія між нами виникла на знімальному майданчику під час зйомок« Голосу країни ». Проект знімається час від часу, і між зйомками проходять місяці, в ці періоди ми активно почали дзвонити один одному, і навіть іноді ходили разом на вечерю. Через деякий час стало очевидно, що між нами не просто робочі дружні відносини, а щось набагато більше», – зізнався він.

За словами Горбунова, у них з дружиною немає професійної конкуренції, оскільки вони однодумці, пишуть Версії з посиланням на Главком.

«У цьому плані і вдома, і на роботі нам нічого ділити. Якщо чоловік з дружиною щось ділять на роботі чи вдома, то це погана сім’я. Ми нічого не ділимо. Ми рухаємося в одному напрямку », – зазначив він.

Горбунов зізнався, що якомога більше часу хоче проводити зі своїм трирічним сином Іваном.

«Ми виходимо на прогулянки, граємо, катаємося на велосипедах. Ось на санках в цьому році не вийшло покататися, тому що немає снігу. Також їздимо іноді в розважальні центри, де дитина з задоволенням поринає в усі атракціони. Однак я вважаю, що звичайна увага до дитини важливіше, ніж якісь ігри. Провести з дитиною хоча б годину вдень буде досить. Головне – якість цієї години », – заявив телеведучий.

Підписуйтесь на канал Версій в Telegram та читайте нас у Facebook. Завжди цікаві та актуальні новини!