Співак Іван Дорн

 

“Доброго дня. Мене звати Сергій Притула і я відповідаю за свої слова. За слова Івана Дорна – ні. Нікого ні в чому не переконую і дякую за увагу”, – написав Сергій Притула, пишуть Версії з посиланням на Gazeta ua.

В інтерв’ю російському відеоблогеру Юрію Дудю Дорн заявив, що не “спонсорував” антитерористичну операцію й українську армію, а гроші давав тільки постраждалим під час обстрілу в Маріуполі.

“Один з волонтерів вирішив розпорядитися цими фінансами по-іншому: купив оптичні приціли і привселюдно мені подякував за це. Я сказав: “Давай, щось роби, бо якось незручно вийшло”, – розповів Дорн.

Ім’я волонтера співак не назвав. У січні 2015-го на своїй сторінці у Facebook Сергій Притула оприлюднив пост, де зазначив, що Дорн допомагав українській армії.

“За гроші, які мені давав Іван Дорн, я восени купував джип для хлопців в АТО, оптику, шоломи. Гроші великі і, що важливо, у валюті. Робилося все “тихо”. Тому що ситуація, коли людина заробляє “там”, а допомагає “тут”, усіх задовольняла”, – написав тоді Притула. Нині посилання на допис неможливе. Лишився лише скрін.

Читайте також:

Дорн повів себе недостойно, – прикарпатський міністр культури про скандальні заяви співака російським ЗМІ (відео)