Перебуває зіркове сімейство в Туреччині. Вчора Катя вперше показала кілька фотографій з цього райського місця, пишуть Версії з посиланням на ТСН.

Сьогодні чоловік ведучої Юрій Горбунов поділився новим селфі з Катею. Вони зробили фото в прозорій морській воді на тлі красивих гір. У підпису Горбунов сказав, що виїхали на відпочинок всього на кілька днів.

“Коли замість повноцінної відпустки є всього кілька днів, треба ці дні провести в красивих місцях!!”, – свідчить підпис під знімком.

Катя Осадчая_5

Катя Осадча теж запостила кадри з моря. На пляжі вона була зображена з сином Іваном, разом вони будували щось з піску. А також показала дитячу кімнату в готелі і розповіла, що там з дітьми цікаво проводять час, а батьки в цей час можуть спокійно позасмагати.

Катя Осадчая_4

“На відпочинку з дитиною батьки головні аніматори. Копати, будувати, ліпити, малювати), але за що люблю Туреччину, тут діти головні відпочиваючі і батькам істотно легше :) Івану облаштували власну ігрову зону в приміщенні, підібрали іграшки за віком“, – пише ведуча.

Катя Осадчая_3

На пляжі Катя позувала в чорному купальнику бандо і з кількома новими підвісками на шиї. А Юрій Горбунов був у плавках і маленьким солом’яним капелюхом.

 

Підписуйтесь на канал Версій в Telegram та читайте нас у Facebook. Завжди цікаві та актуальні новини!