Аукціон провів народний артист України Богдан Бенюк.

Кошти від продажу дитячих робіт будуть використані на потреби батальйону “Січ”.

 «Ті роботи, ті малюнки, ті, хто представляє художню школу, яка приклалася душею до то, що ми сьогодні будемо бачити, воно дуже важливо, бо ми будемо передавати крім тих знаків грошових, бо вони не вартують абсолютно нічого, але вартує дух, бо бійці, що стоять на східному фронті будуть відчувати, що й діти і ті, хто стоять коло дітей кожної секунди думають про найважливіше”, – зазначив Богдан Бенюк перед початком аукціону.

Виставлені на аукціон картини – це переважно роботи випускників Івано-Франківської дитячої художньої школи, які до цього часу зберігалися у фондах школи.

«Школа завжди залишає кращі роботи у своїх фондах, але настав час, коли ми ці фонди відкрили і вирішили, щоб вони не просто пилилися у шафах, а все- таки йшли у світ, тим більше для такої корисної справи”, – говорить завуч Івано-Франківської художньої школи Лілія Присяжнюк.

На виставці –аукціоні був присутній боєць батальйону «Січ» Тарас Гуменюк. Хлопець цієї суботи повернувся з АТО, був у Пісках, Кураховому. Каже, найбільше їм зараз потрібні автомобілі та генератори, саме на це, за його словами, й повинні піти гроші. Тарас має ще 5 дній відпустки і знову поїде на Донбас.

Перший лот аукціону – картина «Берегиня» пішла за 700 грн., друга «Ангел-охоронець» – за 1500. Загалом на аукціон виставили понад 20 робіт учнів художньої школи.