Вже 18 рік поспіль університет долучається до написання диктанту. І втретє близько сотні студентів вишу зібралися в аудиторії разом з відомими людьми Івано-Франківська та області, аби долучити до акції.

Цьогоріч Всеукраїнський диктант єдності “Крила України” складався зі 150 слів. Озвучував його мовознавець Олександр Авраменко, пишуть Версії з посиланням на “Галку”.

До написання долучилися ректор університету Ігор Цепенда, директор Івано-Франківської філармонії імені Іри Маланюк Василь Тимків, голова Івано-Франківської обласної ради Олександр Сич, продюсерка філії ПАТ НСТУ Регіональна дирекція “UA:Карпати” Галина Держипільська та інші відомі особистості.

Ігор Цепенда вважає, людина постійно повинна себе екзаменувати. Зі студентами регулярно проводять подібні заходи.

“Якщо людина дбає про свій фізичний стан – вона робить ранкову зарядку. Так і з мовою. Якщо хочеш бути осідченим, треба вдосконалювати інтелектуальні навички. Ми повинні відчувати мову, вона – внутрішній світ нашої нації, – каже Цепенда.

Диктант можна забрати зі собою додому і перевірити його самостійно. Або, протягом 9-10 листопада надіслати рукопис у місто Київ, на адресу Хрещатик, 26. Індекс: 01001.

Також можна сфотографувати диктант і надіслати на електронну адресу: [email protected]