На вулиці Січових Стрільців, поруч з майже відновленою пам’яткою архітектури, вітер розвіває обшарпаний синьо-жовтий прапор. Сьогодні має відбутися хода громадськості до Дня Героїв Небесної Сотні, яка старує о 17:30 з Вічевого майдану. Сотні франківців пройдуть центром міста, щоб в Меморіальному сквері віддати шану героям. А за кілька десятків метрів від Вічевого майдану, на розі вулиць Січових Стрільців та Чорновола, майорить пошматований державний стяг.  Франківців обурив факт такої відкритої зневаги до національного символу України, пишуть Версії.

«Це неподобство. Ті хлопці віддали своє життя. А ми не шануємо їхньої жертви. Прапор для них, і для тих хлопців, які воюють зараз на Сході, завжди був символом надії. Чому влада не подбала про те, щоб в нашому мирному місті прапор виглядав достойно, а не таким, ніби він з війни. Пане мер, поміняйте прапор!», – обурюються перехожі, на яких пошматований прапор справив гнітюче враження.

Франківці просять владу звернути увагу на вигляд національних стягів на вулицях міста, особливо в центральній його частині, і за потреби поміняти їх.