28 серпня до пошукових робіт було залучено рятувальників Яремчанського пошуково-рятувального відділення (5 чоловік на 1 одиниці техніки) Ворохтянського пошуково-рятувального відділення (5 чоловік на 1 одиниці техніки) Аварійно-рятувального загону спеціального призначення та 5 лісників.

Світлина від Управління ДСНС України в Івано-Франківській області.

Додатково залучено гірських рятувальників селища Ясіня Закарпатської області (4 чоловік на 1 одиниці техніки). Загалом, пошуки вели 19 чоловік та 3 одиниці техніки і були припинені у зв’язку з настанням темної пори доби.

Світлина від Управління ДСНС України в Івано-Франківській області.

29 серпня зранку пошуки продовжилися з додатковим залученням працівників Івано-Франківської громадської організації безпілотних літальних апаратів «МІМІНО» (4 чоловік на 2 одиниці техніки).

Світлина від Управління ДСНС України в Івано-Франківській області.

29 серпня о 14:40 між урочищами Діл та Горішків Яремчанської міської ради на схилі гори у лісовому масиві безпілотним літальним апаратом виявлено та в подальшому рятувальниками Яремчанського пошуково-рятувального відділення підтверджено наявність уламків гвинтокрилу марки «Robinson R22 Beta» та тіла 53-річного львів’янина.

О 20:20 працівниками пошуково-рятувального відділення міста Яремче винесено тіло загиблого з лісового масиву та передано працівникам поліції.

На місці надзвичайної події працювала мобільно-оперативна група Управління ДСНС в області. Про це пишуть Версії з посиланням на Управління ДСНС України в Івано-Франківській області.