Картинки по запросу "Про що домовилися учасники «нормандської четвірки» в Парижі""

9 грудня у Єлисейському палаці в Парижі відбулась  чотирьохстороння зустріч президента Володимира Зеленського з французьким колегою Еммануелем Макроном, канцлеркою Німеччини Ангелою Меркель, та президентом Росії Володимиром Путіним, пишуть Версії.

Учасники «нормандської четвірки» домовилися про часткове розведення сил на Донбасі у трьох пунктах пропуску, обмін полоненими у форматі «всіх на всіх», розширення місії ОБСЄ. Сторони погодилися, що в майбутньому на Донбасі мають бути вибори, які визнає ОБСЄ, з урахуванням так званої формули Штайнмаєра. Наступна зустріч – через чотири місяці у такому ж форматі.

Світлина від Наталії Сербин.

«На зустрічі з @уйлом не піднімалось питання Криму. Це те саме якби до вас у хату прийшов сусід, зґвалтував жінку і виніс холодильник, а ви у суді говорите тільки про холодильник. Відтак приходите додому і кажете на сімейній вечері жінці і дітям, що холодильник можливо віддадуть і (УРА!) можливо він навіть буде працювати. От зараз ЗЕ приїде і буде розповідати про холодильник і називати це перемогою, а насправді це #зрада.», – пише депутат Івано-Франківської міської ради Андрій Грималюк.

«Відверто кажучи я переживав. Звісно вірив, що вистоїть. Але переживав. Він вистояв. Закон про особливий статус продовжать на рік. Змін до Конституції не буде.Це основна перемога як на мене. Решта теж в плюс.

  1. Обмін полоненими. Гарантія РФ – суб’єкта права а не фейкових утворень.
  2. Розведення поступове. Три ділянки, а не вся лінія. Нові пропуски.
  3. Газ. Гроші вибивали би роками. Або судилися б за кожен об’єкт. Якщо готові віддати газом – треба брати. Ну і договір новий на транзит теж в плюс.

Як сказав Президент – це нічья. Мені теж так здається.Але для нас це перший важливий спаринг, на якому наш Президент відчув суперника вживу. Відчув, як він сказав його «біомеханіку». Це дуже важливо», – поділився враженнями нардеп Ігор Фріс.

«Це тільки мені здалося, що наш преЗЕдент  виглядав, як школяр, який щось начудив? В принципі, те саме: вибори в ОРДЛО, амністія та відступ військ, подальша легалізація новоутворень. З плюсів – обмін полоненими», – пише журналіст Микола Грабовецький.

“Паризьке шоу закінчилося, а ми за день зустрінемо нових 200 з фронту…Президент, який на могилах Героїв України готовий торгувати з Росією відкриває всі можливості для Європи заробити на конфлікті України і Росії по максимуму. А ще чисто по людськи стидно за це Зе, бо Україна не має стільки страху, як в його очах, українці не є такі безхребетні як він”, – пише волонтерка Наталя Сербин.

«Я нічого більшого не чекала від цієї зустрічі . Головне – не опускати рук нам і не панікувати . Зекоманда повинна відчувати , що ми дихаємо їм в потилицю кожен день !», – написала засновниця волонтерської громадської ініціативи “Свій за свого” Лідія Анушкевичус.

 

Підписуйтесь на канал Версій в Telegram та читайте нас у Facebook. Завжди цікаві та актуальні новини!