Результат пошуку зображень за запитом "сворак"

Журналістку з Івано-Франківська, кореспондентку інформаційного ресурсу «Голос-інфо» Ольгу Богданову (Сворак) бойовики угруповання «ЛНР» затримали 21 червня 2016 року. ЇЇ звинуватили у шпіонажі. У розповсюдженому бойовиками відео вона заявила, що співпрацювала з СБУ..26 грудня представники ОРДЛО Олександр Захарченко та Ігор Плотницький заявили, що готові передати народному депутату України Надії Савченко двох полонених жінок – івано-франківську журналістку Ольгу Богданову (Сворак) та Анжеліку Преснякову, пишуть Версії.

Після звільнення, на голову Ольги Сворак вилилися просто тони бруду. Її звинувачували в співпраці з бойовиками, називали засланим шпигуном Кремля, просто банально іменують ворогом.
Головний редактора газети «Голос народу» та інтернет-ресурсу «Голос-інфо» Віталій Чорненького заявив, що Ольга Сворак виконувала завдання українських спецслужб та пообіцяв, що СБУ зробить з цього приводу офіційну заяву.
Заяви від СБУ поки що немає, але сама Ольга Сворак зробила заяву на своїй сторінці у Facebook.

“Дякую Богу, батькам, друзям і всім українцям, які допомогли звільнити мене з полону терористів!
Я розумію, що люди на вільній Україні переживають складні часи кризи, зневіри, у вирії інформації, яка пройшла в ЗМІ дуже важко відібрати «зерно від плевелу», відділити правду у вирі брехні. Нікого не засуджую за їх не зовсім коректну позицію відносно мене, лиш прошу трохи часу щоб забути муки ув’язнення, побути з родиною та друзями. Принагідно хочу зазначити, що я не розділяю політичної позиції народного депутата України НАДІЇ САВЧЕНКО. Я не буду займатись політичною діяльністю , як би окремі політики не намагались втягнути у свої брудні політичні ігри. Хочу щоб всі знали, я працювала виключно в інтересах України та його народу. Україна обов’язково переможе!
Після Новорічних свят зберуся з силами та проведу прес-конференцію, яка і розставить крапки над «і», місце і час повідомлю додатково.
Принагідно Вітаю всіх українців з Новим 2017 роком та Різдвом Христовим! Всіх Вам Божих гараздів!”, – написала звільнена з полону журналістка.