Оперативна доставка букетів по Івано-Франківську завжди готова допомогти

Квіти – чудовий спосіб виявити увагу, любов, захоплення чи турботу близькій людині. Приємно квіти отримувати та приємно їх дарувати. Та коли не має змоги власноруч передати квіти або ж хочеться зробити несподіванку – скористайтесь послугами кур’єрської доставки. Як варіант, можна скористатись послугами сторонніх кур’єрських компаній, та це не завжди зручно і зазвичай дуже дорого. Ми маємо власних кур’єрів, які довезуть букет до місця призначення у точно визначений час. За побажанням клієнта можна передати листівку із привітанням. Продавати квіти – це надто просто, тому завжди пропонуємо найширший спектр послуг. Замовити доставку квітів в Івано-Франківськ через сайт http://ivano-frankovsk.flora24.com.ua/uk/, оформлення й авторську композицію в одному магазині – це легко й зручно. Флористи підберуть красиву композицію та оформлять її. Якщо не знаєте що подарувати, то консультант в телефонному режимі чи в чаті підкаже і допоможе визначитися із вибором, а спритні кур’єри довезуть букет щастя адресату.

Приємна ціна на послуги оформлення та доставки квітів

Лояльність клієнтів – найважливіший параметр для кожної компанії, яка дивиться на перспективу. Так й ми, завжди тішимо постійних клієнтів регулярними знижками й особливими пропозиціями, даючи знижки на саму продукцію та доставку букетів в Івано-Франківську. Дешево – не значить неякісно. Гуртові поставники квітів, постійний і активний трафік товару та добре налагоджена логістична система дають змогу пропонувати товар високої якості за помірною ціною. Будьте певні – усі квіти завжди свіжі та зберігаються виключно у рекомендованих умовах за оптимальної вологості, температури та освітлення.

Великий асортимент свіжих квітів

У наявності маємо незмінно популярні троянди, сезонні тюльпани, чарівні хризантеми та ромашки, розкішні півонії, ніжні орхідеї та ще багато інших видів (в тому числі рідкісних і екзотичних) квітів. Роблячи регулярні замовлення, клієнт може зекономити на доставці квітів по Івано-Франківську та оформленні букету. Квіткові тренди мінливі, тому наші флористи завжди в курсі того, які квіти краще підібрати до певної події, вислухають побажання клієнта і дадуть слушну пораду. Для особливо великих замовлень ставимось по-особливому, враховуючи побажання покупця, а доставкою букетів в Івано-Франківську від магазину http://flora24.com.ua/uk/ займуться наші досвідчені кур’єри. Будьте певні, що такий сюрприз не залишить нікого байдужим, а з нами дарувати посмішки близьким людям значно легше!