Картинки по запросу юрій шухевич

Нещодавно чоловік взяв участь у програмі  “В гостях у Дмитра Гордона”. Під час інтерв’ю Юрій Шухевич розповів хто така Юлія Тимошенко, на його думку, пишуть Версії.

“З нею носяться, як дурень з писаною торбою. Це аферистка, для якої головне влада. Вона хвора владою і їй байдуже до України. Вона буде носити косу чи вишиванку, а завтра одягне шаровари чи паранджу, якщо це принесе їй владу. Артистка. Якби була в Голівуді, то би Оскара отримала”, – вважає чоловік.

 

Довідково:

Юрій Шухевич народився в українській родині Шухевичів у Оглядові, нині в Радехівському районі Львівської області України (тоді Радехівський повіт ЗУНР, окупованої Польщею, за їх адмінподілом Тарнопольське воєводство, Польська Республіка). Серед його предків були етнографи, публіцисти, організатори Львівської «Просвіти», Українського педагогічного товариства «Руської бесіди», «Бояна», Музичного товариства ім. М. Леонтовича, редактори часописів. У 1944 році, в 11-річному віці з приходом Червоної армії на західно-українські землі був заарештований і разом з матір’ю засланий у Сибір.

У 1946 Юрія відлучили від матері і помістили в дитбудинок для дітей «ворогів народу» на Донбасі. Двічі тікає і добирається додому, де його знову хапають. З 1948року над 15-річним Юрієм розпочинається судовий процес і з настанням 16-річчя, Юрій Шухевич, засуджений радянським режимом (на підставі рішення спеціальної наради ОСО МВС СРСР в Москві) на 10 років у радянській тюрмі у Володимирівинятково за політичну діяльність його батька — Романа Шухевича.