Настав час подумати про те, де затишно та весело провести новорічний корпоратив з колегами та друзями. Щоб свято вийшло яскравим і незабутнім, слід приділити особливу увагу його організації та обрати.

Ресторан «Холодець» допоможе вам отримати незабутні приємні враження та завершити успішний рік на веселій ноті.

Тут можна відпочити зі смаком та розгулятись на славу. Адже, велика територія ресторану дозволяє обрати місце за всіма параметрами: кількість гостей, музичний супровід, простір чи камерність – обирати вам. Для відвідувачів тут працює два зали: для тісного кола і зал-тераса – для гучних святкувань.

У закладі є дві варіації корпоративного меню, де запропоновано великий вибір делікатесів. Апетитні страви, майстерно приготовлені шеф-кухарем, неодмінно розширять межі ваших гастрономічних уподобань.

На корпоративі в «Холодці»  на вас чекає розважальна програма за участі зіркових гостей. Бонусом до святкування є насичена музична програма від гурту «Сяйво зорі» й веселі забави від учасників «Ліги Сміху» дуету «Як варіант».

Адміністратори закладу подбали про те, щоб гості отримали подарунки з брендом ресторану “Холодець”, які після святкування нагадуватимуть про приємну атмосферу корпоративу. Також буде проведено розіграш сертифікатів на улюблені страви за рахунок закладу.

Сплануйте ваше дозвілля якісно – відвідайте ресторан «Холодець».
м. Івано-Франківськ, вул. Дудаєва, 29А
тел. (067) 010 10 16
Facebook: https://www.facebook.com/restoranholodec/

 

Підписуйтесь на канал Версій в Telegram та читайте нас у Facebook. Завжди цікаві та актуальні новини!