Лукашенко випросив у Путіна 1,5 млрд доларів у борг

За словами Путіна, зараз міністри фінансів обох країн “ведуть з цього приводу роботу на професійному рівні”. Він також додав, що Росія і Білорусь повинні продовжити взаємодію в оборонній сфері, зокрема в роботі оборонних підприємств, і у військовій сфері.

Путін також нагадав, що 14 вересня починаються “заплановані ще торік військові навчання” в Білорусі. За словами президента РФ, вони триватимуть кілька днів і після їх завершення російські військові підрозділи повернутися на місця своєї постійної дислокації.

Зустріч Путіна і Лукашенка тривала понад чотири години. За її підсумками заяв для преси не робили. Перед початком переговорів вони провели короткий діалог перед камерами – в ході нього, зокрема, стало відомо про намір Путіна виділити Білорусі кредит. Путін також заявив, що підтримує пропозицію Лукашенко внести зміни в білоруську конституцію.

Суперниця Лукашенко на президентських виборах Світлана Тихановська заочно звернулася до російського президента, висловивши жаль з приводу того, що він вирішив «вести діалог з узурпатором, а не з білоруським народом».

Підписуйтесь на канал Версій в Telegram та читайте нас у Facebook. Завжди цікаві та актуальні новини!