Результат пошуку зображень за запитом "відеоспостереження на зупинках"

Нагадаємо, наприкінці минулого року Калуська міська рада внесла зміни до програми розвитку автотранспорту загального користування міста Калуш на 2017-2019 роки, пишуть Версії з посиланням на Вікна.

Зокрема, минулого і цього року по  45 тис. гривень планували використати на підключення та обслуговування GPS-трекерів задіяних на міських маршрутах до єдиної GPS-системи контролю. Але оскільки система не запрацювала, кошти спрямували на інші цілі – закупівлю камер відеоспостереження для контролю за рухом транспортних засобів, які здійснюють перевезення на автобусних маршрутах загального користування.

Камери вже встановлено на кінцевих точках міських маршрутів: на вокзалі, біля кладовища на Височанці, біля лікарні в Підгірках та біля ВПУ-7. Як пояснив у коментарі “Вікнам” начальник управління економічного розвитку міста Юрій Соколовський, інформація з камер буде надходити на сервер в управлінні надзвичайних ситуацій. У випадку скарг калушан, наприклад, на недотримання перевізниками графіків руху, відсутності рейсів тощо, інформацію з камери можна буде переглянути і встановити істину. Крім того, даними з камер зможе скористатися і поліція для контролю за правопорядком.

Крім камер спостереження, виконком своїм рішенням передав на баланс комунального підприємства «Міськсвітло» п’ять вуличних вказівників загальною вартістю 4,8 тис. гривень. Їх у Калуші встановлюють за програмою розвитку туризму.