Пошкоджені лінії електропередач, зруйновані 30-40 км дороги в селі Білоберізка, та в селах Барвінково, Хороцеве, також зруйновані дороги до Верховинського та Косівського районів. Через сильну зливу у Білоберізьці вийшов з берегів Млинський та Сухий потоки, які завдали колосальних збитків підприємцям. В селі зруйновані мости та підтоплені підприємства деревообробної галузі.Ведуться відновлювальні роботи та сполученими між населеними пунктами Барвінкове, Хоровцеве, Білоберізька. На даний час Білоберізька громада своїми силами активно веде відновлювальні роботи після стихії.

Допомагає жителям Білоберізької громади у подоланні наслідків негоди, спецтехніка екскаватор-навантажувач JCB, який Білоберізька ОТГ рівно рік тому отримала в рамках співпраці з Програма DOBRE.

Передача екскаватора-навантажувача Білоберізькій ОТГ партнеру Програма DOBRE стало можливим завдяки щирій підтримці американського народу, наданій через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID).

Програма DOBRE USAID «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE) – це п’ятирічна програма, що виконується міжнародною організацією Глобал Комʼюнітіз ( Global Communities ) та фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID). Програма спрямована на посилення місцевого самоврядування та створення кращих умов для розвитку ОТГ, підвищення рівня залученості громадян до прийняття рішень та забезпечення підзвітності та прозорості в громадському управлінні. Програма USAID DOBRE працює в 7 цільових областях: Миколаївській, Херсонській, Дніпропетровській, Івано-Франківській, Харківській, Кіровоградській та Тернопільській. DOBRE провела відбір на конкурентних та прозорих засадах та надаватиме пряму допомогу 75 об’єднаним територіальним громадам в цих областях.

Світлина від Liubomyr Kava.

Світлина від Liubomyr Kava.

Світлина від Liubomyr Kava.

Світлина від Liubomyr Kava.

Світлина від Liubomyr Kava.

Світлина від Liubomyr Kava.

Світлина від Liubomyr Kava.

Підписуйтесь на канал Версій в Telegram та читайте нас у Facebook. Завжди цікаві та актуальні новини!