Зокрема:

У Косівському районі в Яблунівській ОТГ стався зсув укріплення дорожнього полотна (довжиною 10 м) автодороги місцевого значення загального користування «Нижній Березів – Акрешори» (обслуговує ДП «Дороги Прикарпаття»). Припинено транспортне сполучення до с. Акрешори, в якому проживає близько 840 осіб та присілку «Бані» с. Текуча, в якому проживає 150 осіб, пишуть Версії з посиланням на Галичина.

У Косівському районі в с. Текуча – пошкоджено 3,2 км ділянок місцевих шутрових доріг, ускладнено проїзд до присілків Аршиця, Сухий потік, Гнилиця, Акрин, Центр, Болобан, в яких проживає близько 150 осіб. (проїзд для транспорту підвищеної прохідності забезпечено). До відновлювальних робіт залучено 1 од. тех. та 20 чол. місцевого населення.

У Косівському районі у с. Вижній Березів – відбулись зсуви ґрунту на 5 ділянках місцевих автомобільних доріг (проїзд для транспорту забезпечено), пошкоджено 3 водопропускні труби. На місці працювали комісія ОТГ та МОГ Косівського РВ УДСНС в області.

У Коломийському районі на території Печеніжинська ОТГ в с. Рунгури по вул. Прикарпатська – зруйновано близько 150 м. шутрової автомобільної дороги. Без транспортного сполучення жителі 30 дворогосподарств, в яких проживає близько 90 осіб (можливий проїзд транспортом підвищеної прохідності). На місці події працювали комісія ОТГ та МОГ Коломийського МРВ УДСНС в області.

Підписуйтесь на канал Версій в Telegram та читайте нас у Facebook. Завжди цікаві та актуальні новини!