З початку року у Франківську вже запрацювали три нові комунальні маршрути. До 27 комунального маршруту “Каскад – Пулюя” у січні додався новий комунальний маршрут №41К “Каскад-Онкодиспансер”, у березні – маршрут №55 «Крихівці – АС-2», а в квітні – маршрут №49 «АС-4 – вул. Набережна». Також анонсували новий комунальний маршрут, який курсуватиме з БАМу по вулиці Чорновола, втім точна дата його запуску поки невідома, пишуть Версії.

Більше нових автобусів для міста закуповувати не планують, принаймні цього року. Про це написав міський голова Руслан Марцінків, презентуючи в Івано-Франківську жовтого «білоруса» “МАЗ”.

Світлина від Руслан Марцінків.

«Що стосується автобусів для міста, то поки нові закупівлі не розглядаються. Адже за останній рік придбали 42 великогабаритні машини і зараз зосереджені на оновленні тролейбусного парку», – йдеться в дописі мера.

А щодо презентовано сьогодні представниками компанії “УкрЄвроМАЗ” жовтого «красеня», то можливо він і стане частиною автопарку КП “Електроавтотранс”, проте як варіант службового транспорту. Таку можливість на підприємстві розглядають.

Світлина від Руслан Марцінків.

«КП “Електроавтотранс” ІФ розглядає можливість купівлі одного автобусу для довезення водіїв у депо. Часто керманичі мають бути на роботі ще в 4 ранку, аби вчасно виїхати на комунальні маршрути», – додає Марцінків.