Місцеві вичищають свої подвір’я. Кілька чоловіків екскаватором вичищають від каміння та балок струмок, з якого почалося затоплення і практично змило прилеглі подвір’я. Нижче по течії працюють кілька рятувальників. Надвечір 25 червня біля струмка стає помітно більше людей — Зеленський летить в Ланчин. Під‘їжджає важка техніка, пожежна машина, на містку через струмок вже декілька десятків місцевих. На допомогу рятувальникам підтягуються з десяток колег, починає працювати важка техніка, пишуть Версії з посиланням на Громадське.

По 20 годині чути гул гелікоптера — Зеленський вже тут. Облітає село кілька разів. Ще година — з-за повороту їде кортеж з майже десятка позашляховиків. Зупиняються біля містка. Президент виходить, його щільно оточують охоронці.

«Чоботи! чоботи!», — кричить один з охоронців. «Чоботи, президенту!». Місцевий чоловік хутко знімає свої, віддає, охоронець біжить до президента.

Охорона в щільному кільці веде Зеленського разом із головою МВС Аваковим, головою ДСНС та місцевим сільським головою на місток. Селяни піднімаються з ними. Намагаються докричатися до президента, просять зробити селфі. На містку сільський голова близько 15-хвилин звітує перед Зеленським і Аваковим — пояснює, чому затопило. Зеленський перекидається кількома словами з місцевими, дивиться з Аваковим на течію. Розвертаються і таким же щільним кільцем з охорони йдуть назад в кортеж.

Тут же встигає включитися в прямий ефір на 1+1. Вже біля машини люди намагаються докричатися до президента. «Зрозуміло, зрозуміло. Запишіть свій номер», — відповідає жінці з натовпу. Сідають в авто. Кортеж їде. Техніка роз‘їжджається, місцеві розходяться по домівках, обговорюють зустріч з президентом.

 

Підписуйтесь на канал Версій в Telegram та читайте нас у Facebook. Завжди цікаві та актуальні новини!