Світлина від Iryna Shuvarynska.

Про це повідомляють у групі Комуналка ІФ, пишуть Версії з посиланням на Правду.іф.

Мова йде про будинок за адресою вул. Хоткевича 44/1, ділянку поруч якого, міська влада без погодження із місцевими мешканцями віддала під забудову спілці ветеранів АТО:

“Антитерористична операція (АТО) в м.Івано-Франківську.

Приймають участь:
Співвласники будинку, яких без згоди обмежують у доступі до сонця, зеленої зони, людських, передбачених Законами України, будівельними нормами і правилами умов проживання.
ПОЛІЦІЯ – яка застосовуючи силу розганяє цих співвласників з їх прибудинкової території, яку вони роками утримують, де пролягають їх комунікації, де вони гуляють з дітьми.
МОВЧКИ СПОСТЕРІГАЮТЬ:
міські чиновники, які сфальшували громадське обговорення виділення земельної ділянки під нове будівництво під вікнами будинки тих співвласників, яких розганяє поліція. Розганяє з місця, де хочуть побудувати будинок учасники АТО.

То це схема, за якою забудовник отримує земельну ділянку в місті, виділяючи за таку “послугу” в побудованому будинку кілька квартир?
А чому місто не виділяє для забудовників місця для будівництва будинків, просто не бере за це з них квартири та не передає їх тим же учасникам АТО? Одночасно вимагаючи від забудовника побудувати дитячий садок, школу? А то вже скоро і в дитячі садки будуть ходити в дві зміни… Для чого такі складнощі, схеми і в результаті – місцеві АТО? Чи в місті вже земельки не вистачає, а тягнути за місто комунікації забудівникам дорогувато?
А де ж депутати, яких вибирали ті співвласники будинку, чому не втручаються у цей конфлікт? Чи з ними порішали?…” – пише користувач Sergiy Shevchenko

Світлина від Iryna Shuvarynska.

Світлина від Iryna Shuvarynska.

Світлина від Iryna Shuvarynska.

Підписуйтесь на канал Версій в Telegram та читайте нас у Facebook. Завжди цікаві та актуальні новини!