Все электромобили 2018 года, которые можно купить в России ...

На оперативній нараді начальник управління інвестиційної політики Ігор Попадюк розповів про реалізацію проєктів транскордонної співпраці. Наразі в Івано-Франківську запланована реалізація п’яти таких проєктів. Один з них – “Транскордонна зелена транспортна мережа CGTN з бюджетом 148 847 тисячі євро або 4,4 мільйони гривень, пишуть Версії.

Передбачається встановлення мережі електрозаправок у 4-х країнах – Україні, Румунії, Угорщині та Словаччині. У Франківську буде три швидкі станції зарядки – дві вже є і наразі тестуються – біля Люм’єру та Промприладу. Також буде вісім електрозаправок по Івано-Франківській та Закарпатській областях.

“Також 24 вересня запланований великий пробіг електромобілів та форум сталої мобільності у Франківську”, – розповів про плани Ігор Попадюк.

Проєкт «Транскордонна зелена транспортна мережа» впроваджується в рамках Програми транскордонного співробітництва ЄІС Угорщина-Словаччина-Румунія-Україна 2014-2020, що фінансується Європейським Союзом. Партнерами проєкту в Івано-Франківську є відділ інвестиційної політики Івано-Франківської міської ради та громадська організація «Teple Misto».
В рамках проєкту Франківськ співпрацювати з трьома містами – Michalovce (Словаччина), Baia Mare (Румунія), Nyiregyhaza (Угорщина).

Підписуйтесь на канал Версій в Telegram та читайте нас у Facebook. Завжди цікаві та актуальні новини!