За словами Мирона Матейка, на оновлення закладу витратили близько 16 мільйонів гривень. Центр працював у тестовому режимі з вересня і от сьогодні його урочисто відкрили.

«Два роки тому питали, чому я пішов з департаменту охорони здоров’я. Я мріяв відкрити обласний центр екстреної меддопомоги і от я це зробив. Радий сьогодні відкривати такий центр», – сказав директор центру екстреної медичної допомоги Мирон Матейко.

Станом на сьогодні до диспетчерської приєдано 55% області і щотижня додають ще два райони. Також за 5 років отримано п’ять нових машин. В області працює 101 бригада «швидкої», це приблизно 1700 працівників, пишуть Версії.

Матейко зазначає, що коли робота добре організована то й працювати легше. Завдяки центральній диспетчерській обласного центру екстреної медичної допомоги на виклик виїжджатимуть ті машини, які будуть ближче до місця виклику.

Голова ОДА Денис Шмигаль подякував усім, хто долучився до створення центру.

«Дякую колективу, який своїми руками тут зробив велику роботу. Центр допоможе оптимізувати вашу роботу. Івано-Франківщина чекала цього ще з 2013 року. Я впевнений, що наш центр – один з кращих в Україні. Бажаю усім ефективної роботи», – наголосив Шмигаль.

Міський голова Івано-Франківська побажав, щоб реформа, яка зараз відбувається, привела до зменшення рівня смертності.

«Також хочеться побажати, аби ми ніколи не забували про працівників і їхню заробітну плату», – сказав Руслан Марцінків і подарував для центру картину.

Окрім відкриття, сьогодні станціям Надвірнянського, Солотвинського та Івано-Франківського відділень вручили сертифікати і ключі від нових машин екстреної допомоги. А понад 15 відділень області отримали нові портативні електрокардіографи, які встановлять в машинах для швидшої діагностики.

З нагоди відкриття працівники служби екстреної медичної допомоги спекли оригінальні торти, якими пригостили всіх гостей.

 

 

Підписуйтесь на канал Версій в Telegram та читайте нас у Facebook. Завжди цікаві та актуальні новини!