Освячення і Молебень до Богородиці очолив Владика Володимир спільно з чисельно зібраним духовенством Івано-Франківської Архієпархії.

“Недалеко від храму, коли родини матимуть час на прогулянку і відпочинок, зможуть побути у молитовній тишині, споглядаючи Ісуса Христа, Пресвяту Діву Марію і Святого Йосифа – це Пресвята Родина – приклад для наслідування”, – розповідає о. Йосафат Бойко, ВС.

Молитва посвяти своєї родини під опіку Пресвятій Родині

Ісусе, Спасителю наш! Ти зійшов із неба, щоби просвітити Своєю наукою і прикладом, а головне – Своєю Пречистою Святою Кров’ю відкупити і спасти грішний людськи рід. Ти зволив замешкати в скромній оселі в галилейському Назареті і бути послушним Пречистій Діві Марії і св. Йосифові!
Ти освятив Святу Родину і вчинив Її зразком для всіх християнських сімей! Прошу Тебе, Ісусе зволь ласкаво прийняти в Твою святу опіку і мою родину, яку Тобі сьогодні віддаю й посвячую. Хорони її, Ісусе, наділи її ласкою Божої боязні, смирення і послуху й учини, щоби в ній сталася подібною до Пресвятої Родини.

Маріє, Мати Ісуса Христа й наша найліпша Мати! Допоможи нам Своїм молитовним заступництвом, щоби Ісус, наймиліший Твій Син і наш Бог, прийняв це моє посвячення й віддання Йому в опіку моєї родини і разом зі мною випроси нам Його ласку та благословення. Святий Йосифе, вірний Опікуне Ісуса й Марії, сприяй нам твоїми молитвами в усіх потребах душі й тіла, щоб ми разом з Тобою й Марією могли – як нині тут, у цьому туземному житті, так і особливо колись, – повсякчас тішитися і прославляти Ісуса в Його небесній славі на віки віків. Амінь.

 

Підписуйтесь на канал Версій в Telegram та читайте нас у Facebook. Завжди цікаві та актуальні новини!