Результат пошуку зображень за запитом "Дмитро Комаров"

Останній записав для нього відео звернення, яке оприлюднили на офіційній сторінці у соцмережі для підтримки Станіславчика – Станіслав Юрченко – шлях до одужання (офіційна група)“, пишуть Версії з посиланням на   WestNews.

У зверненні телеведучий зізнається, що  знає – 10-річний хлопчик захоплюється програмою “Світ навиворіт”, тож вирішив з місця експедиції підбадьорити його і дати кілька напутніх порад:

“Я знаю, що ти любиш подорожувати і в цьому випадку головне не соромитися своїх бажань.  Слухай порад своїх батьків – вони ніколи поганого не порадять. Те саме стосується і проблем зі здоров’я. Якщо в тебе є якась хвороба, то головне – вірити, що ти обов’язково будеш здоровий. Бо, якщо не вірити, то результату добитись дуже важко… Станіслав, в тебе все буде добре. Твоє життя буде яскравим, насиченим та щасливим”, – йдеться у зверненні  ведучого.

Додамо, що у Станіслава Юрченка діагностували пухлину головного мозку.

З далекої далекої Бразилії, де живуть багато багато диких мавп ))) Нашому Стасу прийшло таке от тепле і щире вітання від його кумира @Дмитрий Комаров #світнавиворітСтас, ми всі віримо в тебе і твоє швидке одужання! #мріястаніслава

Опубліковано Тетяною Муравйовою Середа, 6 лютого 2019 р.