Світлана Цимбалюк повідомляє, що у 2008 році вона взяла кредит в банку «Форум» у розмірі 20 тисяч доларів, у гривнях ця сума становила 103 тисячі. В забезпечення даного кредиту надала в іпотеку однокімнатну квартиру в панельному будинку. Жінка запевняє, що кредит сплачувала вчасно та добросовісно, з переплатою до моменту, коли усі каси банку, рахунки не закрились.

«Майже дев’ять місяців мені банк не надавав жодної інформації про мої подальші дії, хоча я офіційно направляла листа. Нарешті отримавши лист про нові реквізити банку продовжила сплату кредиту, але водночас отримала судову повістку. Банк в особі ФГВФО звернувся до суду про дострокове стягнення з мене всієї суми боргу, хоча договір був діючий до 2021року. Судовий процес за позовом банку триває досі і перебуває на перегляді у Верховному Суді України (по суті про залишення позову без розгляду). Все б нічого, але паралельно із судовою справою почалися дзвінки від різних колекторських компаній включно із “Моріс-груп” (власник Париляк Олег Іванович), що вимагали від мене кошти у різних розмірах. На вимогу суду довести одноосібність кредитора та розмір заборгованості жодних документів не надавалось і компанії зникали. Жодна із компаній не змогли надати також ліцензію НБУ на здійснення валютних операцій.
Після п’яти років тиші, претензії виставила фінансова компанія “ІНВЕНТ”, бенефеціаром якої є Париляк Олег Іванович та “моріс-груп” (Романчук Андрій Володимирович). ТОВ ФК “ІНВЕНТ” за 83 тис.грн. пулом викупила мій кредит на Голандських торгах, вимагаючи від мене більше як 450 тис.грн. Жодних повідомлень про торги, можливий викуп кредитних вимог, тощо я не отримувала. Відбулась без мого відома перереєстрація права власності на мою квартиру в Узинській сільській раді (державний реєстратор Ногін Володимир Володимирович). Питання незаконності таких дій вирішується в судовому порядку», – зазначає жінка.

Світлина від Светлани Цимбалюк.

Світлана додає, що останні події, які відбувалися в її помешканні нагадали їй бойовик.

«13 серпня 2019р. в мою квартиру по вул.Целевича 1/25 м.Івано-Франківську, виламавши двері увірвалися озброєні амбали спортивної статури київської охоронної служби на чолі з адвокатом ФК”ІНВЕНТ” Левицьким Юрієм Дмитровичем. Останній, розмахуючи папірцем про перереєстрацію квартири намагався мене вигнати з власної оселі. Незважаючи на те, що у квартирі зареєстрована малолітня дитина. Спочатку з чоловіком, а останні три доби одна з шістьма озброєними вишибалами під психологічним тиском і погрозами побиття та виселення з забороною передачі харчів і засобів гігієни провела 5 діб», – запевняє Світлана.

Світлина від Светлани Цимбалюк.

Зі слів франківчанки, 17 серпня близько 20:00 години, четверо чоловіків кремезної статури силою за руки та ноги винесли її з власної оселі.

«Що далі буде невідомо. Але маю надію, що у нашій державі є справедливість та правосуддя, а Конституція України – є основним законом нашої держави, а не зв’язки, домовленості, хабарі та гроші», – переконана жінка.

Світлина від Светлани Цимбалюк.

На жаль журналістам не вдалося отримати коментар у правоохоронних органів.  Проте Версії отримали коментар керівника ФК «ІНВЕНТ».

«Восени минулого року ми придбали кредитний портфель у банку «Форум», до складу цього портфелю увійшов і кредит Світлани Цимбалюк. По усіх позичальниках, які потрапили у цей кредитний портфель в забезпечення передавались житлова нерухомість, тобто іпотечне майно. Іпотечні договори в цьому портфелі містять іпотечне застереження. Простіше кажучи, позичальник дав право кредитору у випадку не погашення заборгованості отримати право власності на це майно у позасудовий спосіб. Це і відбулося у даній ситуації. Ми з усіма позичальниками намагаємося знайти спільну мову. Перш за все, усім позичальникам ми відправляємо повідомлення про те, що ми є новий кредитор, запрошуємо на зустріч, завжди готові простити штрафи і списати відсотки. Але коли людина не йде на зустріч, то ми не можемо сидіти склавши руки і діємо відповідно до закону. У даному випадку це було стягнення іпотечного майна по іпотечному застереженню. У наших діях не було нічого протизаконного, це зможе підтвердити кожен юрист», – сказав керівник ФК «ІНВЕНТ» Іщук Денис.

Сьогодні стало відомо, що суддя Івано-Франківського міського суду Шамотайло О.В. заборонив ТОВФК «ІНВЕНТ» вчиняти будь-які щодо відчуження, продажу, обміну будь-яким способом нерухомого майна предмету спору, тобто житлової квартири до набрання рішенням суду у даній справі законної сили.

Представники охоронної фірми, яких найняла ФК «ІНВЕНТ», покинули приміщення.

Довідково:

У Івано-Франківському міському суді, згідно електронного реєстру рішень, розглядається три справи стосовно цієї квартири та іпотечного кредиту.

 

*Фото зі сторінки Світлани Цимбалюк в соціальній мережі