Версії продовжують рубрику “Архітектурні потвори Івано-Франківська”. Цього разу в рубриці піде мова про те, як рекламними вивісками паплюжать старовинну споруду в центрі нашого міста – Будинок культури глухих, що розташований на вулиці Січових Стрільців.

Раніше у рубриці “Архітектурні потвори Івано-Франківська” Версії уже писали про торговий центр поряд із майданом Шептицького , та про споруди на Стометрівці, зокрема про культурно-мистецький центр “Є” та приміщення “Укрексімбанку”. Також Версії звертали увагу на архітектурні потвори, що знаходяться на Площі Ринок, зокрема на будівлю “Арс Дім”, торгові центри “Легенда” та “Майдан”; ТЦ “Глобус” та споруда замість фонтану на вулиці Дністровській.

На вулиці Січових Стрільців, знаходяться 30 пам’яток історії та куль­ту­ри місцевого значення. В їх переліку є й Будинок культури глухих, про якого піде мова в нашій рубриці “Архітектурні потвори Івано-Франківська” цього разу. Проблема в тому, що дану старовинну споруду небачено паплюжать рекламними вивісками, які просто “окупували” фасад будинку на першому і другому поверхах. Окрім того, усі вікна будинку заставлені продукцією тутешніх магазинів, а біля входу стоять, так-звані “спотикачі” – рекламні оголошення, розміщення яких, до слова, є забороненим.  Варто визнати, що багато пересічних мешканців мабуть і не здогадуються, що ця споруда є Будинком культури, та те що вона перенасичена різнобарвними рекламними вивісками не заперечить ніхто.

DSC_0965 [800x600]

DSC_0969 [800x600]

DSC_0970 [800x600]

DSC_0973 [800x600]

DSC_0977 [800x600]

DSC_0978 [800x600]