Версії продовжують рубрику “Архітектурні потвори Івано-Франківська”, і фіксують на фото найбільш недоречні новобудови, котрі постають поряд із старовинними помпезними спорудами Станіславова і руйнують архітектурний ансамбль та вигляд нашого міста.

Раніше у рубриці “Архітектурні потвори Івано-Франківська” Версії уже писали про торговий центр поряд із майданом Шептицького , та про споруди на Стометрівці, зокрема про культурно-мистецький центр “Є” та приміщення “Укрексімбанку”. Також Версії звертали увагу на архітектурні потвори, що знаходяться на Площі Ринок, зокрема на будівлю “Арс Дім”, торгові центри “Легенда” та “Майдан”; ТЦ “Глобус” та споруда замість фонтану на вулиці Дністровській.

Сьогодні мова піде про дуже дивну і недоречну будівлю – “Кафетерій на ВАЛАХ”. Вали зна­ходять­ся з тиль­но­го боку недавнь­ого вій­сько­вого шпи­талю, який спо­чат­ку був па­лацом влас­ників ІваноФранківська По­тоць­ких. Саме біля комплексу палацу, який є пам’яткою архітектури та містобудування історичного значення розташований даний кафетерій. У сквері біля маєтку засновників Івано-Франківська Потоцьких і де розташований мо­нумент “Воз­несіння” – брон­зо­ва фігура Ісуса Хрис­та, стоїть і цей заклад, з наклеєними на вікнах зображеннями кухля пива і бургера. Як відомо, будувалась споруда, для громадського туалету. Часто її ремонтували і змінювали призначення: від закладів харчування і до магазинів секонд хенду. Зараз будівлю перемалювали в разючий оранжевий колір, для того аби та кидалась в око. Для любителів випити і перекусити на свіжому повітрі тут поставили літній майданчик обгороджений металевим парканом. Парасольки довго не вибирали – поставили ті, які розмальовані в кольори із логотипами пивного бренду.

DSC_0411 [800x600]

1

2

DSC_0404 [800x600]

DSC_0410 [800x600]