????????????????????????????????????

А ремонт доріг, то взагалі сфера, де кожен народний обранець повинен бути неабияким фахівцем, не залежно від того має він в підпорядкуванні фірму, яка цим ремонтом займається, чи ні.

Захотів вчора голова Івано-Франківської ОДА Олег Гончарук урочисто “благословити” ремонт дороги Н-09 Мукачеве – Львів поблизу селища міського типу Більшівці Галицького району. На, як на зло, серед почту голови облдержадміністрації, окрім начальника Служби автомобільних доріг Миколи Проціва, затесалося кілька народних депутатів. Фахівців з ремонту автомобільних доріг.

Народний депутат Олександр Шевченко одразу ж досвідченим оком помітив, що холодний ресайклінг дороги проводяться неправильно. Що таке отой самий “холодний ресайклінг” більшість громадян навіть не знає, але їм і не потрібно, вони ж бо не народні депутати.

На відміну від пана Шевченка, котрий так обурився тим самим ресайклінгом, що почав кричати чи то на голову ОДА, чи то на начальника Служби автомобільних доріг, чи на обидвох зразу. Видання «Бліц-інфо» http://www.blitz.if.ua/news/blagi-namiry-chy-piar-prykarpatski-nardepy-zirvaly-start-remontu-dorogy-n-09.html (яке пов’язують з Гончаруком,   або Івано-Франківською ОДА ) навіть стверджує, що депутат при цьому нібито вживав нецензурні слова та вислови.

А от видання «Фіртка» http://firtka.if.ua/?action=show&id=82099 (наближене до Олександра Шевченка) стверджує, що «на межі з цензурною лексикою» розмовляв інший народний депутат – Анатолій Матвієнко, який (за інформацією «Фіртки») першим висловив назадоволення тим, що роботи в Івано-Франківській області практично ще не почалися, в той час, як у Львівській області ділянку дороги Н-09 вже практично відремонтували (там ремонт проводить фірма «ПБС»). Отут Матвієнка і підтримав Шевченко (якого якраз пов’язують з фірмою «ПБС»), а згодом і депутат Юрій Дерев’янко став пліч-о-пліч з соратниками по сесійній залі і висунув голові ОДА та Службі автомобільних доріг претензії.

Окрім вже згаданого холодного ресайклінгу, депутатів цікавило чому фірма, яка виграла тендер на ремонт цієї ділянки дороги, єдиним видом своєї діяльності вказує ремонт квартир та житлових приміщень і чому для ремонту використовуються застарілі «щебневі» технології.

Натомість Миколи Проців запевняв, що фірма, яка ремонтує дорогу вже відремонтувала сотні метрів доріг, а технології застосовуються сучасні.

Втім, чи тому, що говорив він непереконливо, чи тому, що, можливо, не застосовував ненормативну лексику, але депутатів йому не вдалося переконати. Настільки не вдалося, що Олег Гончарук прийняв рішення зупинити всі роботи, запросити фахових експертів зі спеціального інституту, провести за їх допомогою ряд експертиз, а вже потім робити висновки та приймати рішення.

Ми не маємо сумніву, що депутати слідкують за тим, щоб виділені на ремонт гроші не пішли за вітром і щоб якість виконаних робіт відповідала міжнародним стандартам. А те, що злі язики плещуть про те, що таким чином розчищається місце для фірми «ПБС», так на те вони і злі язики.

Нагадаємо, Версії вже писали про відмінно виконаний ремонт покриття дороги Н-09 в частині до Бібрки, де роботи мала виконувати наближена до нардепа Шевченка фірма ПБС, щоправда на ділі роботи чомусь виконує зовсім інша структура (ТОВ Автомагістраль): Ремонт дороги Н-09: кого хвалити за відмінну дорогу фірму «ПБС» чи ТОВ «Автомагістраль»?

Фото: Бліц-інфо

???????????????????????????????????? ????????????????????????????????????

 

???????????????????????????????????? ????????????????????????????????????