Схоже, назріває черговий скандал за участю народного обранця від опозиції. Відомий рівненський підприємець, а віднедавна ще й депутат Верховної Ради від «Батьківщини» Валентин Королюк у публічній бесіді з журналістами, як стверджують її учасники , показав своє неетичне і навіть презирливе ставлення до етнічних меншин і релігійних організацій. Про це в особистому блозі на сайті korrespondent.net. написала Олена Кринична.

Очевидці епічних одкровень стверджують , що своє ставлення до галичан політик висловив, будучи “під шафе “. Відеозапис бесіди з балакучим опозиціонером вже кілька днів борознить простором Інтернет-павутини.

«Що у тверезого на думці, те у п’яного на язиці», – говорить народна мудрість. Підтвердженням цієї істини стали словесні перли від опозиційного нардепа Валентина Королюка, що представляє виборчий округ № 154. Парламентарій, член ВО «Батьківщина», і відомий в Рівному бізнесмен (за чутками, сім’ї належить частина речового ринку та ресторан « Магнат» ), під час святкування Дня міста у Дубно представив себе казковим Котигорошком і великим садівником. А ще відкрито зізнався в етнічному шовінізмі – бо не вважає галичан навіть людьми», – написала Олена Кринична.

За інформацією блогера, 25 серпня нардеп Королюк засвітився на святкуванні Дня міста Дубно – центру округу, де йому пощастило здобути непросту перемогу на парламентських виборах у олігарха Данила Корилкевича. Останній не так давно написав заяву про відставку з посади голови Дубенської РДА. «Окрилений повним фіаско свого супротивника, пан Королюк, очевидно, пригубив горілки, що розв’язало йому мову під час спілкування з місцевою пресою», – припустила Олена Кринична.

«Депутат почав випивати ще під час обіду в ресторані« Перлина». Туди ж запросили колишнього мера Дубно, сивочолого Едуарда Шубіна.

Екс-мер, який працював ще в радянський час, з ностальгією згадав, як свого часу вулиці міста прикрашало сорок п’ять тисяч троянд. Але спогади Едуарда Шубіна викликали у депутата Королюка припадок неконтрольованого гніву. Проклинаючи радянську владу, Королюк, грубо «закрив рота» шановному гостю на очах у всіх присутніх (у тому числі були присутні і представники іноземних міст -побратимів), і пообіцяв, що тепер сам висадить у Дубно 45 тисяч троянд. Але вже не «комуняцкої», а «демократичних»! ..

«Але це були тільки «квіточки»… Вже наступного дня на «ютубі» з’явилося скандальне відео, в якому опозиціонер зізнався в ненависті до однієї з етнічних груп українського народу – галичан. Відвідавши імпровізоване «Свято вареника», Королюк щедро пригощався горілочкою у кожного дегустаційного столу. Ось і бовкнув зайве, хоча було видно, що його прес -секретарі дуже нервували. Цитую народного обранця  «Скільки можна у громади кров пити? Прийшов сюди (мабудь Д. Корилкевич ), йму прислали поради, десь звідти, з Галичини. Знаєте , ось таке: «Є погані люди, а є і ще галичани ». Прислали його на Волинь, рідну нашу … Ще поради … І тут кров пив ще з тих радянських часів», – розповідав на диктофони і відеокамери Валентин Королюк .

А далі засудив можливість толерантних відносин між різними християнськими конфесіями: «На мою думку, будучи греко-католиком, бути в добрих стосунках з Філаретом, і цілуватися з Варфоломієм, це як Змій – Горинич казковий…», – не вгамовувався Валентин Королюк. Хоча, перед виборами, Королюк відвідував для агітації не тільки православні, а й католицькі церкви. Навіть зустрічався з настоятелем УГКЦ Святославом Шевчуком  з яким в буквальному сенсі слова цілувався. Але це були вибори»…

У підсумку опозиційний депутат зізнався журналістам, що він представляє себе Богатирем (ну майже Котигорошком !), Який відрубав три голови Змію – Гориничу (тобто Данилу Корилкевичу). Але, схоже, побороти «зеленого змія» в собі, Королюку не допоміг навіть мандат депутата Верховної Ради», – зазначила блогер.

Судячи з відповіді Олені Криничнії, яку через деякий час поширила прес-служба Королюка, можна припустити, що оточення депутата періодично балується не тільки «зеленим змієм», але і чим-небудь міцнішим. Журналіста, який зняв на відео «одкровення» опозиціонера, записали в професійні провокатори і охрестили… місцевим «Дурнєвим».

«Інформаційна війна проти Валентина Королюка не припинялася ні на день навіть після виборів. Що б не робив депутат – газета «Скриня», яку представляє один з так званих « інтерв’юерів», бачила тільки один негатив», – огризнулися у прес-службі, забувши уточнити в якому місці монологу про галичан і католиках необхідно шукати спростування.