«Вважаю, що за цей короткий період часу мені вдалося задати новий формат у відвертому спілкуванні з виборцями. Тому насамперед дякую за велику підтримку моєї кандидатури. Зважаючи на третє місце в рейтингу кандидатів, я прийняв рішення зняти свою кандидатуру, щоб дати можливість франківчанам обрати кращого і достойного серед перших двох».

 

Кандидат у народні депутати акцентував на тому, що політика не є його самоціллю. А також наголосив, що в умовах проведення позачергових виборів президента України та зовнішньої агресії Росії, необхідно об’єднуватися навколо тих, які будуть забезпечувати стабільність в країні.

«Закликаю усіх свідомих українців вже у першому турі проголосувати за Петра Порошенка, як політика, який здатний ефективно та по-новому вести Україну до Європейського Союзу, і врешті зупинити агресію Росії», — зазначив Романюк. – Навіть якщо Порошенко комусь не імпонує, він усе ж виграє президентські вибори. Проте усім нам сьогодні повинно йтися про те, щоб не допустити аби спецслужби Росії вбивали наших братів та тероризували половину України ще три тижні. У цьому немає жодного здорового глузду».

 

Романюк закликав усіх кандидатів у президенти, які ще не зняли своєї кандидатури, у тому числі і Юлію Тимошенко, проявити здоровий глузд заради збереження суверенітету та цілісності України, — знятися перед першим туром на користь Петра Порошенка, не допустивши тим самим військову агресію РФ.

Дмитро Романюк акцентував на тому, що йому імпонують кроки, які здійснили у цьому напрямі Микола Томенко, Юрій Луценко і Віталій Кличко, а також ті кандидати у президенти України, які вже зійшли з дистанції та заявили про необхідність проведення виборів у першому турі.

 

Також Романюк звернувся до всіх франківців та кандидатів у нардепи із закликом максимальної відповідальності за свій голос.

За його словами, отримавши президента в першому турі, ми тільки на виборах зекономимо півмільярда гривень. Так Україна зможе швидше «стати на ноги», отримати гарантії фінансової підтримки та зростання української економіки.

«Щоби Україна обрала Президента України вже у першому турі, а мешканці нашого міста делегували достойного франківця до Верховної Ради, я знімаю свою кандидатуру і тим самим беру на себе відповідальність за долю країни, до чого закликаю кожного свідомого українця», — підсумував Романюк.