mazepu 35a

У 2011 році Друк придбав в «Корейки» – О. Турчака документи на приватну фірму «Прогрес-Буд ІФ» та зареєстрував її на фактично підставну особу – свою дружину Друк О.Я. Директором фірми призначив свого двоюрідного брата Федорів І.І., який в цей час вирощував кроликів і жодного поняття в будівництві не мав. І який пізніше, розкусивши, незаконні прагнення свого брата Василя втік з фірми, щоб не сісти в тюрму.

Після чого директором ПП «Прогрес-Буд ІФ» стала дружина Друка. Таким чином Друк був фактичним власником і директором фірми ПФ «Галицький Двір» та прихованим власником ПП «Прогрес-Буд ІФ». Один і той же самий Василь Друк між двома своїми фірмами заключив договір на будівництво будинку по Мазепи, 35А. Де ПП «Прогрес-Буд ІФ» була замовником будівництва, а ПФ «Галицький Двір» – генпідрядником і володіла всіма правами на продаж нерухомості в збудованому будинку. Таким чином, «Корейко» забудовник вибудував «схему», де один і той самий Василь Друк заключав сам із собою договори як на будівництво, так і на продаж.

Як вже передавали Версії, будинок по Мазепи, 35А зведений незаконно, без права володіння, користування жодним квадратним метром землі під будівництво, як стверджує Відділ Держгеокадастру та за відсутності містобудівних умов та обмежень забудови земельної ділянки, про що вказано в листі Департаменту архітектури та містобудування. Будівництво восьмиповерхового житлового будинку по Мазепи, 35А без жодного офіційного документу, дозволів, всупереч Генерального плану забудови міста стало можливим тільки по одній простій причині: отримання хабарів посадовцями, котрі мають відношення до будівництва та продажними прокурорами і суддями.

Нагадаємо, Версії вже надавали документально-підтверджені факти, що будівництво незаконне і ми в свою чергу пропонували покупцям квартир та забудовнику по Мазепи, 35А спростувати цю інформацію документально.

Після кількох судових процесів та великої кількості кримінальних справ відкритих по незаконному будівництву Василь Друк зрозумів, що він практично програв і доведеться повертати покупцям кошти з великою компенсацією. Тож за неофіційною інформацією підприємець вирішив оголосити банкрутом ПП «Прогрес-Буд ІФ», де директором є його дружина Друк О.Я. і втікати за кордон. Жодного майна за фірмою «Прогрес-Буд ІФ» не обліковується – продати нема що, тож компенсувати людям кошти не буде чим. Василь Друк вискакує сухим з води, а обмануті покупці залишаються з папірцем, який називається договір купівлі-продажу.

Відомо також, що кмітливі покупці вже продають квартири у будинку по Мазепи, 35А і гаражні приміщення, але прикрість в тому, що на їхнє місце прийдуть такі ж самі обмануті люди.

Також за нашою інформацією в найкритичнішому моменті Василь Друк планує оголосити банкрутство іншої своєї фірми –  ПФ «Галицький Двір», цим і «сховає всі кінці у воду». І таким кроком остаточно пошиє в дурні і владу і покупців.