Голова обласної організації Партії Регіонів Василь Чуднов – голова Івано-Франківської облдержадміністрації. Принаймні так пише на офіційному інтернет-порталі Партії Регіонів.

На офіційному інформаційному інтернет-сайті Партії Регіонів учора була опублікована стаття про хід і результати робочої поїздки на Прикарпаття прем’єр міністра України Миколи Азарова.

У публікації повідомляється про перебіг візиту на Івано-Франківщину та про заходи в яких узяв участь Прем’єр міністра України. Та найцікавіший момент описаний все-таки в останньому абзаці публікації. В ньому йдеться про те, що Микола Азаров перебуваючи на Прикарпатті встиг поспілкуватися із головним місцевим регіоналом Василем Чудновим. Здавалось нічого особливого якби не той факт, що представлений пан Чуднов не тільки як голова обласної організації Партії Регіонів, а і як голова Івано-Франківської обласної державної адміністрації. Незважаючи на те, що цю посаду наразі займає Михайло Вишиванюк.

11

2111

Цікаво, чи є це звичайно технічною помилкою чи можливо це перший сигнал до того, що незабаром у Івано-Франківській області можуть відбутися серйозні зміни, зокрема в структурі керівного складу обласної державної адміністрації. Раніше неодноразово обговорювали те, що голова обласної організації Партії Регіонів Василь Чуднов претендує на посаду губернатора області. І мабуть це досить закономірно, адже в більшості областей України цю посаду займають саме голови місцевих організацій Партії Регіонів.