Не хотіли Фелика, бо працював при режимі Януковича, не хотіли Володимира Сміха, бо у 2011 році призначений заступником начальника УМВС (начальником кримінальної міліції УМВС України) в Івано-Франківській області. Теж наче на банду Януковича, виходить, працював?

А де ж його взяти мєнта, який не працював під час правління Януковича? Є звичайно такі, котрі були у відставці. Може їх відкликати з пенсії, щоб полум’яним революціонерам догодити. Так не факт, що вони кращі. Тут всю мєнтовську схему-систему треба міняти, яку, до речі, не Янукович придумав, а задовго до нього. І якщо знайдеться оптиміст, який буде стверджувати, що хтось в тій клоаці залишився чистеньким, то я йому не повірю нізащо. Таких немає. На жаль. Тому треба (поки що) працювати з тим, що є.

Ну, не хочете Сміха 1976-го року народження, нате вам Сергія Піддубного, більш досвідченого, бо народився 1959 року. Знову не догодили. Великий революціонер Андрій Подільський навіть футболочки наштампував з наступним текстом «Піддубного в Дубно! Громада вже вирішила!». Напевно Подільському (з його вузьким культурним світоглядом) здається що це дуже дотепно. А громаду Дубна спитали? Наскільки мені відомо, Піддубний народився в смт. Клевань Рівненського району Рівненської області, що на північ від Рівного. А Дубно по інший бік – на схід.

З таким же успіхом самого Подільського можна послати в три різні місця України – в Кам’янець-Подільський, в Могилев-Подільський та в Подільський район Києва. Можна ще в Подольск, що в Московії, але навряд чи патріот Подільський це переживе.

Я, щоб було зрозуміло, зовсім не захищаю генерала Піддубного. Я навіть оце вперше про нього почув. Мене (та й гадаю не лише мене одного) вже дістала ця ситуація, коли купка радикалів мутить воду в такий складний для держави час.

До того ж, вони так настійливо пропихають на цю посаду свою кандидатуру, що виникає враження, що вже наперед прораховані якісь схеми, теми й замутки. Повторюю – це лише враження таке…

А так, я цілком би міг погодитись і на Володимира Бандуру. Бо, задовбала ця ситуація. Але вище міліцейське начальство його чомусь не хоче. Може не довіряє, може зуб на нього має. До того ж не дуже люблять в міліції тих, хто переметнувся на «іншу сторону», тобто пішов в адвокати.

І тепер уявіть собі, як колишньому адвокатові працюватиметься в атмосфері недовіри. Йому доведеться більше боротися з інтригами всередині, ніж зі злочинцями зовні. Навряд чи така робота буде ефективною.

Словом і «Правий сектор», і Штаб національного спротиву починають відігравати в державі дестабілізуючу роль, що, в умовах фактичної війни з Росією, вже починає сприйматися громадянами як саботаж. До того ж, не виключено, що гра “проти всіх” відбувається невипадково, можливо “хтось” таки стоїть за всім цим? А ви як думаєте…?