Влітку поточного року було завершено капітальний ремонт вулиці Тролейбусна. Не зважаючи на те, що мікрорайон Пасічна став улюбленою зоною Івано-Франківського міського «Автодору» за останні два роки, вулиця Целевича (перший поворот за мостом на Пасічній) чимось серйозно образила місцевих «дорожніх майстрів».

У 2013 році про вулицю Целевича забули, не зважаючи на те, що цією дорогою проходять автобусні маршрути №85 та №40а.

DSCN0554_resize

Після невеликих опадів, води тут можуть стояти більше тижня – доки самостійно не висохнуть під сонцем, адже каналізаційні стоки знаходяться вище рівня ям.

DSCN0560_resize

Такий аварійний стан дороги небезпечний ще й тому, що на цій вулиці та пересічних з нею знаходяться дитячий садок №36, дитячий спортивний комплекс, де також проходять спортивні заняття студентів медакадемії, та школа №24.

DSCN0561_resize

Відсутні на дорозі по вулиці Целевича й два пішохідні переходи, які стерлися ще після зими, й досі не були відновлені, не зважаючи на те, що почався новий навчальний рік й дітей в цьому кварталі побільшало.

DSCN0567_resize

Можна зрозуміти міськвиконком, який не хвилюється питання реставрації вулиці, адже це суттєва економія бюджету. Оскільки забудовники нового кварталу на Пасічній «Надрічна алея» підвели свою дорогу, яка сполучає вулицю Галицьку за мостом та вулицю Целевича, потреби ремонтувати стару дорогу немає. Невдовзі усі мешканці вулиць Целевича, Тролейбусної та Хіміків будуть «зрізати» добрий шмат дороги та годувати вихлопними газами своїх нових сусідів.

DSCN0571_resize