Через малу кількість смітників на вулицях міста  поступово починає нагромаджуватись сміття. Особливо тепер в осінній період, коли до куп неприбраного листя додається сміття, яке нетерплячі люди викидають просто на них.
Проходячи вулицею Коновальця можна побачити «фантастичну» ділянку дороги, яку «прикрашає» сміття уже не один місяць. Справа в тому, що комунальники уже давно закривають очі на безлад, який твориться на відрізку дороги, яка веде до аеропорту: «Я не пам’ятаю коли останній раз тут прибиралося це сміття. Такий безлад на вулиці у мене не викликає ніяких позитивних вражень. Мало того, що люди смітять де заманеться, так і комунальні служби нічого не роблять для ліквідації сміттєвого лиха», – зазначає пані Марія, шлях на роботу, якої пролягає через засмічену ділянку дороги.

Степан Кукула (начальник інспекції з благоустрою м. Івано-Франківськ) зазначив, що про дану проблему йому не відомо: «Я не бував там ні сьогодні, ні вчора, ні позавчора, але обов’язково подивлюсь, що там робиться».

Tw2ztSwDb1E

l2CVmUam6t8

Dn6ZRy83uVg

7bYPOYdR4m4