Як раніше згадувалося у «Версіях», впродовж кількох місяців на місцеві маршрутки нападають невідомі. Будь-які звернення перевізників до силових структур міста закінчуються фразами – «це якісь діти».

У версію міліції перевізники відмовляються вірити, та нещодавно судження міліції ледь не стало офіційно вірним.

new-19884-2012-05-22

Один із водіїв маршрутки нещодавно зателефонував до міліції й повідомив, що бачив, як серед групи підлітків років до 14-ти стояв хлопець з каменем в руках й хотів жбурнути його в маршрутку. Підозрюваного вдалося спіймати міліції, працівники якої повідомили, що це 12-річний зловмисник.

«Мені зателефонували з кримінального відділу міліції міста й повідомили, що з допомогою одного з водіїв вдалося спіймати зловмисника. Мені не повідомили ніякої інформації, а тільки сказали, щоб направили до них водія-потерпілого на упізнання» – розповідає заступник керівника ПП «Станіслав-Транс» Ольга Костів.

DSCN0627

Пані Ольга також додала, що поведінка міліції їй здалася досить дивною. Працівник міліції ледь не натиском намагався переконати водія, що він повинен був бачити хлопця, бо не можливо, щоб вікно розбивали, а водій не побачив винуватця.

«Працівник міліції, розмовляючи зі мною на підвищених тонах, говорив, що такого не може бути, щоб водій не бачив цього хлопця, що він мусив його бачити. А коли я йому відповідала, що не можу йому на це нічого сказати, він казав, що я не хочу просто говорити з ним» – каже Ольга Костів.

DSCN0632

Також, представник перевізної фірми стверджувала, що міліція досі не засвідчила фото-фіксатором ушкодження, які були нанесені на транспортні засоби, а версію з 12-річним хлопцем вважає не зовсім реалістичною.

Інші перевізники припускають, що зловмисником може бути група підлітків, проте, не з власної волі.

«Якщо це й хлопчаки, то їм хтось серйозніший заплатив» – зауважив пан Іван, один із водіїв постраждалих маршруток.

Дії міліції радше нагадують їх бажання як можна швидше закрити цю справу, а версія, що зловмисник – неповнолітній, закінчиться всього лише попередженням, можливо, батькам доведеться відшкодовувати збитки. До того ж, якщо дитину будуть звинувачувати, то більшість перевізників просто не захоче псувати хлопцю життя й заява буде відкликана, а справа закрита.

Сьогодні, за відсутністю доказів хлопця відпустили, а перевізники продовжують аналізувати та обдумувати різні версії, в чому міліція їм не допомагає.