Останнім часом в Івано-Франківську все частіше почались розвиватись різні цікаві проекти. Здебільшого ініціаторами їх створення є молоді люди, які за допомогою соціальних мереж і інтернету загалом, можуть втілити свої ідеї в життя, та показати чи розповісти про них широкій аудиторії.

У новій рубриці Версії розповідатимуть про найцікавіші інтернет проекти, які започаткували і розвивають місцеві жителі. Перше про що ми розповімо – проект “IF Places“. З абревіатурою “IF” начебто все зрозуміло – перші букви із назви нашого міста – Івано-Франківська. Слово ж “places” із англійської мови означає “місця”, а в даному випадку, його можна трактувати, як “заклади”, і перш за все – заклади харчування, котрі і стали головним об’єктом проекту.

На власних сторінках у соціальних мережах, молода команда IF Places описує заклади Івано-Франківська. Суб’єктивно, коротко, ілюстративно. Окрім того, відкрита можливість висловити свою думку всім охочим учасникам публічної сторінки в соціальній мережі. Щомісяця організовуються опитування, де визначається кращий заклад місяця, який був описаний проектом. А для активних користувачів портативних пристроїв створена сторінка IF Places і на популярному додатку для мобільних – Foursquare.

Засновники IF Places наголошують на тому, що їх проект не є комерційним.