Редакцією Версій було обіцяно надати деякі факти протизаконної діяльності прокуратури Івано-Франківської області під керівництвом Настасяка та Никифорука.

Як Ви пам’ятаєте, в попередній статті під назвою «Прокурор Івано-Франківської області Настасяк – терорист?» в основному велась розмова про ймовірні факти «кришування» незаконного будівельного бізнесу в нашій області. То, як же ведеться в нас будівництво?

Якщо коротко, то перше, що потрібно так це купити землю, а землю купити законно не можна – на відкритих торгах не продається, то і потрібно йти до голови міста Анушкевичуса та його заступника Фітеля з проханням продати земельку.

«Я до Вас в гості прийшов, хабарець приніс», – подейкують, тільки там можна переконати тих панів “рішити питання”І будете мати землю та необхідні рішення, як сесії міської ради так і департаменту архітектури і містобудування під керівництвом Гайдара. Всі інші дозволи вирішуються дуже просто – платиш-маєш, якщо більше платиш то будуєш де бажаєш і скільки бажаєш поверхів.

Генеральний план забудови міста та думка мешканців в такому випадку до одного місця, а кінцевий дозвіл на початок  будівництва надає інспекція ДАБК а там торгів не буває, там діє ціна хабаря за кожен квадратний метр площі забудови, окремо отримують інші учасники злочину: міліція, різні контролюючі органи, представники влади. І коли не дай Боже справа доходить до суду за незаконне будівництво то голова  суду і деякі судді біжать до церкви, щоб за здоров’я скаржника поставити свічку, тому що чим довшим буде судовий процес, то тим більшим буде хабар. Пам’ятайте, що в суді рідко знаходять правду і занонне рішення – в суді домовляються за величину хабара.

Головною особою на будівництві є не забудовник, а прокурор, який бере під особистий контроль будівництво і не дозволяє шкодити забудовнику, і стає правою кишенею без дна і кришки в штанях забудовника.

Прокурор єдиний хто не бере в забудовника хабар. Забудовник сам несе прокурору «данину» і несе багато, так як колись кріпаки носили данину або подушне пану. Тут діє просте правило: не принесеш – не побудуєш і, як кажуть досвідчені люди: «Бобло перемагає зло». А зло прокурор чинить дуже часто і безкарно.

Усі ці побори, хабарі, незаконні прибутки лягають на покупця квартири, з нього деруть три шкури і тому такі дорогі квартири. В якійсь мірі можна поспівчувати забудовнику, але першим починає порушувати закон він, а факти річ вперта.

На початку 2013 року мешканці міста перекривали дорогу по вул. Г. Мазепи де будівельником Друком велось незаконне будівництво. По даному будівництву мешканцями було написано десятки заяв в різні інстанції. Було відкрито під тиском людей з десяток кримінальних проваджень (Версіям надані заяви і відповіді про відкриття кримінальних проваджень).

Також заяви були надані про «кришування» незаконного будівництва прокурором міста Дем’яником. І що Ви думаєте? Кримінальні провадження під тиском людей відкривались, об’єднувались, не розслідувались і успішно по вказівці і за згодою прокуратури закривались, жодна підозра про вчинення злочину нікому не була пред’явлена. Після звернень до суду ті ж самі кримінальні провадження по новому відкривались, не розслідувались роками і знову успішно закривались і так весь час по замкнутому колу водить нас прокуратура.

Як приклад, ми для підтвердження нашої правоти надаємо частину доказів для публікації, тому щоб надрукувати усі докази то потрібні не один десяток сторінок. Ці і інші матеріали ми маємо надію будуть витребувані під час слідства по злочинній діяльності забудовників і прокуратури.

10934241_856684471021583_358344964_n

Приблизно в травні місяці 2013 року Івано-Франківська міська рада звернулась до міської і обласної прокуратури з вимогою розслідувати незаконне будівництво гаражів в житлових будинках міста всупереч державним будівельним нормам. Мало хто з власників новокуплених квартир знає, що коли в їхніх будинках на першому або цокольному поверхах є гаражі то ці гаражі не законні і несуть смертельну небезпеку мешканцям цього будинку в випадку загоряння автомобіля. Але по документах не має гаражів, а є господарські приміщення і не дай Боже біди, забудовник скаже, що він гаражі не будував, не продавав, а мешканець самовільно організував гараж. А люди загинуть.

10934524_856684481021582_458453400_n

Ви думаєте, що по заяві міської ради було слідство, були покарані  винні чи була відвернута від людей смертельна небезпека? Як би не так. Прокурори мовчать і будуть мовчати, тому що як вже було сказано – Бабло перемагає зло. А в випадку біди будуть постраждалі наші близькі люди, друзі і зовсім не винні громадяни. Таких не законних гаражів кожен з нас бачить сотні і тут доказів не потрібно.

10937710_856684451021585_205190416_n

10943569_856684464354917_973268348_n

10947649_856684457688251_1995624755_n

Наступний злочинний доказ: подивіться на центральну частину міста – одні висотні будинки побудовані, а по генеральному плану забудови міста дозволено будувати не більше трьох поверхів і ніхто не має права давати дозвіл будувати більше трьох поверхів – ні Анушкевичус, ні головний архітектор міста, ні депутати міської ради. Але висотки будуються. І тоді є питання, а де прокурори? А відповідь проста – в дольовій участі будівництва цих висоток. А де була міліція і прокуратура коли будувалась висотка поруч відділу міліції по Бельведерській? Що не знали хто будує? Знали і добре знали.

belvederska

А куди дивляться влада і прокурори, коли ведеться незаконне будівництво навколо міського озера?

Давайте згадаємо, який масовий супротив мешканців міста був проти незаконного будівництва під носом міського прокурора по вул. Гаркуші. Ну і що добились люди, когось посадили чи знесли будинок, чи суд захистив людей. Ні і ще раз ні. По тій же злощасній вул. Бельведерській, той же забудовник Василь Друк незважаючи на протести людей, підтримку преси таки побудував незаконний висотний будинок з незаконними гражами. А чому? Так тому що, як платив так і будував. А де знову питаємо був прокурор?

фото: Галицький кореспондент.     Вул. Гаркуші, 38

фото: Галицький кореспондент.
Вул. Гаркуші, 38

Ще потрібні факти? Так їх сотні. Жоден будинок в м. Івано-Франківську не побудований законно згідно Державних будівельних норм та генерального плану забудова міста. Повторюємо – ЖОДЕН. А що витворяють в Пасічній? Що це забудови в забороненій зоні вздовж річки? І тіж самі риторичні питання – а де прокурори? А де кримінальні справи, які доведені до суду? А кого покарали за незаконне будівництво, а доки ще будуть працювати на своїх посадах прокурори і судді, які кришують незаконне будівництво? Доки?

Посилаючись на відомого радикала запитуємо – «коли сволота перестане красти і брати хабарі?».

Читаючи коментарі по минулій статті добре видно, що злочинне угрупування таки ми дістали, таки сказали людям правду. Ви читали яка в коментарях була лексика, висновки, бажання? Одні матюки та намагання обілити прокурорів. А це під псевдо писали працівники прокуратури, слідства, контролюючих органів та забудовники. Ви звернули мабуть увагу на їхній звіриний оскал зубів?

Матеріали по злочинній діяльності прокуратури будуть і далі публікуватись.