Міське капбудівництво та обласний «Автодор» ніяк не поділять між собою доріг, які потребують термінового капітального ремонту.

Уже неодноразово «Версії» писали та робили фоторепортажі щодо катастрофічного стану дороги по вулиці Набережній. Дорога, яка вважається об’їзною в місті, й передбачена для зручного й швидкого перевезення, в тому числі, й небезпечного вантажу, а також для мінімізації корок у центрі, перетворилася на дорогу правопорушників.

DSCN0573

За п’ять років, відколи міськвиконком відвоював у області вулицю Набережну, не було зроблено жодного капремонту, та й передана дорога була не в найкращому стані – зі щорічним ямковим ремонтом. З того часу, «Облавтодор» нарікає, що дорога належить місту, а місто намагається переконати, в тому числі й самих себе, що в такому стані дорога була передана й область зобов`язана довести її до порядку.

DSCN0574

Та окрім «перетягування покривала», «дорожники» досі не займаються вирішенням цієї проблеми. Тим часом, постійні «клієнти» об’їзноїзмушені, з метою збереження хорошого технічного стану своїх автомобілів, регулярно порушувати правила дорожнього руху.

Тільки за пів години прогулянок горе-вулицею, «Версіями» було зафіксовано понад п’ятдесят правопорушників, котрі «рятуються як можуть».

Серед порушень:

виїзд на зустрічну полосу з подальшим рухом нею;

рух по пішохідній зоні (хоча, назвати цю частину дороги тротуаром просто не можливо);

але вершиною винахідливості шоферів став рух вздовж алеї, розміщеної на річкою Бистриця Солотвинська. Це місце для відпочиваючих, де стоять лавочки й бавляться діти.

DSCN0596

DSCN0598

Важко уявити більш переконливі контраргументи, котрі б міськвиконком не проігнорував й почав рухатися в інтересах міста. Проте й вони не діють – управління капітального будівництва Івано-Франківська залишається байдужим до своїх проблемних доріг.

На сьогодні по вулиці Набережній автотранспорт пересувається зі швидкістю 30 км/год, постійно потрапляє в ями глибиною 15-20 сантиметрів та діаметром понад метр.

Цією дорогою прокладено два маршрути, один з яких, №86, має дуже щільний графік й «не має танка», як виразився шофер однієї з тутешніх маршруток.

DSCN0574

DSCN0576

DSCN0577

DSCN0579
DSCN0583