Як не викручуйся, а європротести витісняють на маргінеси все інше. Вже наче нікому немає діла до незаконних забудов, зруйнованих вулиць, жалюгідної комуналки.

А заборгованість по зарплаті? Тепер уряд може сміливо забити на бюджетників. Яких протестів ще боятися Азарову й гоп-компанії міністрів?

І саме тому потрібно протестувати й надалі.

Євромайдан в Івано-Франківську переважно студентсько- молодіжний. І це правильно. Адже саме їм жити в майбутній Україні, і їм вибирати, якою Україна повинна бути.

Тішить, що керівництво вузів і коледжів міста йде на зустріч своїм студентам і сприяє їхній активній життєвій позиції. Навіть медакадемію «прогнули» студентські протести і її керівництво пообіцяло відмінити плату за відробку «енок». І вже сьогодні студенти-медики багатотисячною колоною під про європейськими гаслами пройшлися вулицями Івано-Франківська.

Та не всюди керівництво навчальних закладів готове підтримати молодь в її, цілком закономірному, прагненні до кращого життя.

Лише два приклади. Перший столичний, другий наш, місцевий.

Перший. Заступник директора Інституту соціальної роботи та управління НПУ імені М.П.Драгоманова з навчально-методичної роботи Патинок Оксана Петрівна, не вигадала нічого кращого, ніж ходити по аудиторіях навчального закладу та залякувала студентів, погрожуючи їм серйозними проблемами з навчанням не лише за пропуск пар, але й у випадку, коли когось з них буде помічено на Євромайдані. Цікаво, хто повинен відслідковувати студентів для керівництва інституту. Власні шістки-стукачі з середовища самих студентів, чи сформовані (в чисто совковому дусі) наглядові групи з викладачів?

Другий.  Вже сьогодні в Івано-Франківську керівництво Інституту туризму Прикарпатського університету та Юридичного інституту ПНУ зачинило студентів  в університетських корпусах, щоб вони не могли вийти на Євромайдан.

Як трактувати такі дії керівництва вузів? Вони отримали недвозначні сигнали від влади, чи раптово змінили свої переконання разом зі зміною курсу партії влади?

Втім, знаєте, такі граничні події, як ті що зараз відбуваються в нашій країні, дуже корисні для суспільства. Вони дають змогу побачити істинне обличчя тих людей, які до цього звично ховалися під оманливою маскою.

То що, настав час зривати маски?

Відео by Sergiy Boris·

Безымянный3

Безымянный1

14

18

IMG966 (2)

IMG970 (2)

IMG968

E2Z_ZHo1UBg

unnamed