Депутати на сесії Івано-Франківської обласної ради заслухали звіт генерального директора телеканалу «Галичина» Ольги Бабій. Після жвавого обговорення її виступу, народні обранці запропонували проект рішення, в якому йдеться про відсторонення Ольги Бабій із займаної посади.

Депутат обласної ради Петро Шкутяк наполягав на проведенні поіменного голосування. Проте, перший заступник голови облради Олександр Левицький заявив, що питання способу голосування визначено – воно буде таємним. Після чого, – оголосив 30-ти хвилинну перерву.

Сама Ольга Бабій, яка за свідченнями очевидців, перебуває у стресовому стані, вважає, що питання її звільнення є звичайною розправою політичної сили.

“Одним словом – це розправа. Це партизація телебачення. Вона стосується того, що телебачення хоче підпорядкувати собі одна політична сила. Я на партизацію ніколи не піду”, – сказала Ольга Бабій.

По закінченню перерви, у сесійній залі депутати продовжували сперечатися, кричати та навіть вчинили бійку.

Так, Петро Шкутяк заблокував трибуну та закликав колег відмовитися від таємного голосування. До нього, у свою чергу, вибігли депутати “Свободи” Віктор Неміш та Володимир Попович, які розпочали штовханину. Щоб заспокоїти народних обранців, головуючий Олександр Левицький попросив покликати охорону. В цей момент, Володимир Олійник підійшов до президії та забрав мікрофон, у який щосили почав вигукувати про необхідність проведення відкритого поіменного голосування, а всі події, які відбувалися в сесійній залі назвав змовою трьох фракцій, які  “роблять цей цирк та “безпрідєл” .

До сесійної зали прийшов і колектив ОТБ “Галичина”. Журналісти стали на захист свого керівника.

«Колектив подивований з такого рішення. Колективу і надалі треба буде працювати. Але як він може працювати, якщо він обурений таким рішенням. Якщо ситуація буде нагнітатися, ми не відповідаємо за свої дії. Тому що, колектив – це основа», – наголосив представник телеканалу.

Ще кілька раз депутати ходили на десятихвилинні наради, проте жодного рішення досі не прийняли.

Наразі, вже є перший наслідок конфлікту у обласній раді. У Ольги Бабій погіршилося самопочуття, тому жінці викликати карету швидкої допомоги, яка транспортувала її до лікарні.