Івано-Франківський “Фронт змін” планує поглинути “Батьківщину”. Готуючись пожертвувати незначним, прибічники Яценюка у Франківську отримають значно більше.

Сьогодні, без свого головного ідейного лідера, “б’ютівці” стали найбільш вразливими, й у “фронтовиків” є всі козирі для повного домінування над своїми “начебто-однодумцями”. Ще у червні цього року “Фронт Змін” прийняв рішення про об’єднання з ВО “Батьківщина”, проте до сьогодні не було в цьому напрямку зроблено жодних кроків.

Не зважаючи на те, що прибічники Тимошенко активно відрікаються від об’єднання з «ФЗ», називають його чиїмось невдалим жартом (про це нещодавно заявив Андрій Сенченко), останні чутки тільки й точаться довкола рейдерського захоплення «Фронтом Змін» «Батьківщини». Такі догадки активно насичує інформативним приводом й сам лідер “Фронту” Арсеній Яценюк.

Не так давно він буквально «вигадав» для себе посаду Голови політичної ради “Батьківщини”, відсунувши цим Юлію Тимошенко в аутсайдери. Не можливо обминути й давню неприязнь, чи то пак взаємоненависть вічних конкурентів пари Тимошенко-Яценюк.  Дружнім та одностайним таке об’єднання фракцій назвати не можливо.

Не відбувалося свого часу об’єднання й на місцях, в тому числі й між івано-франківськими міськими й обласними осередками.

Нещодавно «Версії» отримали актуальну інформацію, що на франківських теренах об’єднання таки відбудеться. Для цього двом сторонам міських “Фронту змін” та “Батьківщини” доведеться піти на деякі домовленості. Перш за все, це позбавлення членства в партії двох “фронтовиків” Ігоря Прокопіва та Олександра Бубена.

DSC_2840

Це зумовлено тим, що протеже Вишиванюка на виборах 2010 року, підпорядкований Дмитру Фірташу гендиректор “Івано-Франківськгазу” Ігор Прокопів, не вписується в загальну картину опозиційного об’єднання. Відчуваючи свій вже недовгий вік в історії Яценюкової фракції, в своїх інтерв’ю він активно переконує в тому, що не бажає ставати частиною об’єднання, а радше зостанеться безпартійним.

Зрозумілі й негативні настрої, спрямовані на Олександра Бубена, голову правління “Прикарпаттяобленерго”, який є людиною Ігоря Коломойського.

7081ebd0c58221fb2ae86b6c35cd5423

Та втрата такого “газово-енергетичного” тандему не повинна стати для тутешнього “Фронту Змін” великою втратою (й, вірогідно, формальною), адже вони переслідують “вищу” мету – главенство в об’єднаній фракції міськради.

Головним претендентом на цю посаду, з огляду на особливу політичну активність, можна назвати “фронтовика” Ростислава Кукурудза. В останні місяці все частіше його прізвище зустрічається в контексті громадського захисника. Достатньо згадати його втрачені 20 гривень і протести проти нововідкритих гральних автоматів у місті, боротьбу з дорожніми службами міста за неправильну розмітку на Пасічній.

Його опонентом цілком може виступити Сергій Борзов. Проте, за інформацією “Версій”, “Фронту змін” скоріш за все не вдасться лобіювати його на посаду голови об’єднаної фракції Івано-Франківської міської ради.