У зв’язку з останніми настроями ТОВ «Івано-Франківськавтодор», цього року у Івано-Франківську залишуться без ремотну всі незавершені до сьогодні дороги. Цікаво, що не будуть доведені до кінця й вулиці, на яких вже сьогодні ремонтні роботи на стадії, близької до завершення. «Автодор» одночасно забрав увесь виробничий транспорт та працівників з робочих ділянок.

Як згадувалося раніше, причиною такого бастування є заборгованість міського казначейства перед фірмою в сумі понад 13 млн. грн., з 14 млн. виділених по тендерам.

DSCN0756

Ймовірно, заборгованість перед дорожніми компанія для міськвиконкому то звичайна річ. Сьогодні зупинено також роботи на центральній вулиці міста, в елітному районі, – на вулиці Шевченка. Тут всього лише кілька метрів квадратних бруківки не вистелено, проте, зовнішній вигляд зовсім не характеризує вулицю як показову, якою вона буда досі.

DSCN0754

Виконавець робіт на вулиці Шевченка – ТзОВ «Інвестиційно-будівельна компанія «Ніка». Саме вона в серпні цього року отримала від мера міста Віктора Анушкевичуса подяку. Цитуємо:

За вагомий внесок в розбудову міста Івано-Франківська шляхом будівництва та створення сприятливого середовища для проживання громади міста та з нагоди святкування Дня будівельника відзначити подяками міського голови.

нагорода мера

У цей час і були призупинені ремонтні роботи на Шевченка. А нещодавно Департамент комунального господарства транспорту та зв’язку пригрозив директору компанії «Ніка» судовим позовом, якщо усі ремонтні роботи на вулиці не завершаться до середини листопада.

DSCN0753

Одразу як дежавю згадуються обіцянки мера міста: до 24 серпня завершити ремонт та розширення дороги на розі вулиць Мазепи та Проектної.

В напіваварійному стані також початок вулиці Шевченка: тут погано працюють каналізаційні зливи, на проїзній частині утворюються ямки, а тротуари встелені кам’яними насипами та листям – так управління житлово-комунального господарства ховає ями у центрі міста.

DSCN0750

DSCN0749

DSCN0751

DSCN0747