Мати Антона, пані Лариса, з якою зустрівся кореспондент «Версій» переконана в тому, що її син та Ігор Струтинський не єдині жертви стоматолога-різника. Надто відпрацьована в останнього була схема.

«Потім тіло було обсипане сіллю», – розповідає Лариса Кучерак, – «Він же не розгубився, після того як вбив. А він засипав тіло сіллю. Для чого? Щоб не було трупного запаху. І вже потім він його в підвалі розчленував. Він мотивував це тим, що йому було важко виносити цілі тіла. Але ж він повідрізав вуха, статеві органи, носи, з однієї з жертв зняв скальп. І він не робив все це в один день. Бо були розпороті животи, вийняті внутрішні органи. То він бавився з тим. Це особливо жорстокі вбивства».

До того ж, першу жертву Вуйціву нe вдалося вбити з першого удару в одне око, то він добивав Ігора Струтинського ножицями в друге око. Сина ж пані Лариси стоматолог добивав молотком. Про ці подробиці розповіла співмешканка Вуйціва Юлія, котра, наразі, перебуває під домашнім арештом і проходить по справі, як свідок.

Самого судового засідання ще не було. Відбуваються лише попереднi слухання. Наступні два заплановано на травень і ще два на червень.

Звинуваченого захищають аж чотири адвокати, котрі на останньому слуханні раптом заявили про те, що в них з’явилося п’ять нових свідків, які свідчитимуть на користь Ігора Вуйціва. Мовляв, раніше ці свідки були відсутні в Івано-Франківську та раптом повернулися й готові давати свідчення.

В обвинувачення теж є свідок, який заявляє, що дивом уник долі жертви. Ухилившись від направлених в око ножиць він зумів добратися до дверей, в замку яких був ключ і тільки завдяки цьому йому вдалося втекти. Співмешканка обвинуваченого стверджує, що це вона спеціально залишила ключ в дверях, щоб врятувати потенційну жертву.

Стосовно поширеної ЗМІ Івано-Франківська інформації, що потерпіла сторона вимагає 2 млн. 200 тис. гривень моральної компенсації, то пані Лариса цю інформацію спростовує.

«Відшкодувань ніхто ніяких не вимагає – це неправда. Це хтось навмисно розповсюджує такі чутки. Ніхто нічого не вимагає. Якщо якась сума і була заявлена, то так, напевно має бути. Але про жодні два мільйони не йдеться. Це вигадка, котру, швидше за все поширює захист. Навіть мова не йде про гроші. Бо йдеться про особливо жорстокі вбивства», – розповідає Лариса Кучерак.

Зазначимо, що експертиза визнала Вуйціва осудним. То ж маємо сподіватися на справедливий вирок. Виглядає так, що суд й обвинувачення настроєні рішуче. Втім, чотири адвокати теж, очевидно, мають певні напрацювання.

Час покаже.

http://www.galka.if.ua/wp-content/uploads/2015/04/vuytsiva-podruga.jpg

 

http://www.galka.if.ua/wp-content/uploads/2015/04/Vuytsiv.jpg

Нагадаємо, за версією правоохоронців вбивство та розчленування двох мешканців Івано-Франківська сталося через п’яні ревнощі.

Стоматологу-різнику «світить» від 15 років позбавлення волі до довічного ув’язнення.

Сам різник почав відмовлятися від раніше наданих показів і переклав свою провину на подругу-співучасницю.

Він пояснив свої дії тим, що покази проти себе надав під тиском слідчого. Мовляв, його били. Відповідно до нових показів стоматолога, двох чоловіків вбивала нібито його подруга, а він тільки допоміг їй розчленувати та приховати тіла убитих.

Раніше Версії писали про ці події, детальніше:

В таке важко повірити: франківський стоматолог-вбивця встромляв своїм жертвам ножиці в очі

 

Резонансна справа в Івано-Франківську: ревнивий стоматолог-різник жорстоко вбив залицяльників своєї дівчини

 

Франківського стоматолога-різника хочуть врятувати від покарання психушкою, – родичі жертви

 

Нові подробиці в справі стоматолога-різника: його батьки хочуть підкупити маму першої жертви

 

Подругу франківського стоматолога-різника відпустили на волю