Не судилось Вікторові Анушкевичусу ходити коридорами ВРУ в якості нардепа. Чи то зірки так склалися, чи то доля в нього така не відомо, але факт залишається фактом. Я думаю, що це за всі його «заслуги» люди просто вирішили не пустити мера до столиці. Мовляв доробить спокійно на посаді міського голови ще рік, а тоді – на пенсію.

Коментуючи результати проміжних виборів до Верховної ради по виборчому округу № 83 25 травня 2014 року, міський голова Івано-Франківська Віктор Анушкевичус подякував івано-франківцям за проявлену активність та високу явку на виборчі дільниці, а також наголосив, головне сьогодні – вибори відбулись. Це дійсно головне, адже не треба витрачати гроші на другий тур виборів і люди уникнули зайвих переживань. « Я поважаю вибір івано-франківців і маю надію, що ми всі не пожалкуємо про свій вибір», – зазначив міський голова.

Але невже друге місце у «виборчих перегонах» не зачепило гідність нашого мера? Щось я сумніваюсь у тому, що він так просто прийняв вибір івано-франківців. А може у Віктора Андрюсовича є якийсь план? Про це залишається лише здогадуватися.

Враховуючи те, що наш мер залишився на своїй посаді він має можливість виконати всі обіцянки, які дав людям. А це покращити стан доріг, не допустити ущільнення існуючої забудови, так як воно загрожує перетворенню міста в зону екологічного лиха, місто повинно мати вільний простір для зелених насаджень, дитячих і спортивних майданчиків. Ну і ще багато іншого. Якщо наступні вибори відбудуться згідно закону, то на це в нього є трохи більше ніж рік.

Якщо мер дотримає свого слова і зробить усе, що пообіцяв то принаймні, з чистою совістю залишить крісло мера. Чомусь я сумніваюсь, що його оберуть на третю каденцію.